Gili Getaway
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Gili Getaway

Działając wokół wyspy Gili i obejmujący popularne obszary należące do Indonezji, Gili Getaway szybko stał się jednym z najważniejszych operatorów promowych w regionie. Oferuje regularne połączenia z Bali i jest jednym z najbardziej niezawodnych i najpopularniejszych operatorów promowych w Indonezji.

Firma dysponuje statkami, które mogą przewieźć 40 osób i posiadają silniki o mocy 250 KM, przy czym większość przepraw realizowana jest 45 minut szybciej niż u konkurencji. Gili Getaway to nie tylko szybkie połączenia, ale również bezpośrednie przeprawy na trasie pomiędzy Bali i Gili Trawangan. Statki kursują dwa razy dziennie a rejs trwa około dwóch godzin. Co więcej firma oferuje bezpłatne transfery z hotelu do wielu portów.

Podczas pobytu na pokładzie, znajdziesz wiele udogodnień: napoje, schłodzone ręczniki oraz kremy ​​do opalania, a salon na dachu przeznaczony jest dla tych, którzy pragną się zrelaksowac podczas podróży po krystalicznie czystej wodzie.

Z directferries.pl można znaleźć Gili Getaway rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Gili Getaway bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Gili Getaway z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Gili Getaway

Wszystkie trasy Gili Getaway

Gili Getaway routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.