COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gili Getaway

Działając wokół wyspy Gili i obejmujący popularne obszary należące do Indonezji, Gili Getaway szybko stał się jednym z najważniejszych operatorów promowych w regionie. Oferuje regularne połączenia z Bali i jest jednym z najbardziej niezawodnych i najpopularniejszych operatorów promowych w Indonezji.

Firma dysponuje statkami, które mogą przewieźć 40 osób i posiadają silniki o mocy 250 KM, przy czym większość przepraw realizowana jest 45 minut szybciej niż u konkurencji. Gili Getaway to nie tylko szybkie połączenia, ale również bezpośrednie przeprawy na trasie pomiędzy Bali i Gili Trawangan. Statki kursują dwa razy dziennie a rejs trwa około dwóch godzin. Co więcej firma oferuje bezpłatne transfery z hotelu do wielu portów.

Podczas pobytu na pokładzie, znajdziesz wiele udogodnień: napoje, schłodzone ręczniki oraz kremy ​​do opalania, a salon na dachu przeznaczony jest dla tych, którzy pragną się zrelaksowac podczas podróży po krystalicznie czystej wodzie.

Z directferries.pl można znaleźć Gili Getaway rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Gili Getaway bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Gili Getaway z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Gili Getaway