COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gili Gili Fast Boat

Założona w 2009 r. Gili Gili Fast Boat szybko stała się jednym z najbardziej szanowanych i wiarygodnych operatorów w Indonezji. Firma wykorzystała rosnące zapotrzebowanie na szybki i wygodny transport między Bali i wyspami Gili, najczęściej Gili Trawangan i Gili Air. Tak więc zdominowała ona rynek, zapewniając bezpieczny i szybki sposób transportu.

Firma jest jedną z najpopularniejszych wśród mieszkańców i turystów: na statkach znajdziesz do 80 wygodnych miejsc siedzących, obszerny taras oraz wszystkie urządzenia bezpieczeństwa. Komfort i bezpieczeństwo pasażerów ma zasadnicze znaczenie dla pracowników pokładowych. Cała kadra mówi biegle po angielsku i jest w pełni wykwalifikowa, dzięki czemu możesz się zrelaksować w otoczeniu wspaniałej scenerii, wiedząc, że jesteś w bezpiecznych rękach. Jednak morksa bryza i widok na błękitną wodę to nie wszystko; na pokładzie czekać będzie na Ciebie poczęstunek, woda mineralna i ręczniki do twarzy.

Statek może poruszać się z bezpieczną prędkością 25-35 węzłów i wyposażony jest w silnik o mocy 250 KM. Na niektórych statkach znajdziesz również telewizory LCD, dzięki którym nie będziesz się nudził na pokładzie.

Jeśli chodzi o bagaż, dozwolone są dwie sztuki na każdego pasażera, a personel pokładowy zajmie się Twoimi walizkami jak tylko wejdziesz na statek.

Oprócz wspaniałej atmosfery i wymienionych wcześniej udogodnień, Gili Gili Fast Boat oferuje bezpłatny transfer z portu do hotelu. Przewoźnik ten oferuje przeprawy do najpopularniejszych miejsc takich jak Sanur, Tanjung Benoa i Padang Bai.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Gili Gili Fast Boat harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Na pokładzie Gili Gili Fast Boat