Gili Gili Fast Boat
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Gili Gili Fast Boat

Założona w 2009 r. Gili Gili Fast Boat szybko stała się jednym z najbardziej szanowanych i wiarygodnych operatorów w Indonezji. Firma wykorzystała rosnące zapotrzebowanie na szybki i wygodny transport między Bali i wyspami Gili, najczęściej Gili Trawangan i Gili Air. Tak więc zdominowała ona rynek, zapewniając bezpieczny i szybki sposób transportu.

Firma jest jedną z najpopularniejszych wśród mieszkańców i turystów: na statkach znajdziesz do 80 wygodnych miejsc siedzących, obszerny taras oraz wszystkie urządzenia bezpieczeństwa. Komfort i bezpieczeństwo pasażerów ma zasadnicze znaczenie dla pracowników pokładowych. Cała kadra mówi biegle po angielsku i jest w pełni wykwalifikowa, dzięki czemu możesz się zrelaksować w otoczeniu wspaniałej scenerii, wiedząc, że jesteś w bezpiecznych rękach. Jednak morksa bryza i widok na błękitną wodę to nie wszystko; na pokładzie czekać będzie na Ciebie poczęstunek, woda mineralna i ręczniki do twarzy.

Statek może poruszać się z bezpieczną prędkością 25-35 węzłów i wyposażony jest w silnik o mocy 250 KM. Na niektórych statkach znajdziesz również telewizory LCD, dzięki którym nie będziesz się nudził na pokładzie.

Jeśli chodzi o bagaż, dozwolone są dwie sztuki na każdego pasażera, a personel pokładowy zajmie się Twoimi walizkami jak tylko wejdziesz na statek.

Oprócz wspaniałej atmosfery i wymienionych wcześniej udogodnień, Gili Gili Fast Boat oferuje bezpłatny transfer z portu do hotelu. Przewoźnik ten oferuje przeprawy do najpopularniejszych miejsc takich jak Sanur, Tanjung Benoa i Padang Bai.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Gili Gili Fast Boat harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Na pokładzie Gili Gili Fast Boat

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.