Bluewater Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Bluewater Express

Bluewater Express obsługuje bardzo szybki statek w Indonezji pomiędzy wyspami Bali, Lomboku i Gili.

Z mocnym naciskiem na bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie gości we wszystkich swoich usługach, Bluewater Express jest znany jako jeden z najlepszych i najbardziej wiarygodnych firm promowych w regionie.

Założona w 2005 roku, Bluewater Express posiada 3 nowoczesne statki. Wszystkie z nich rozpoczęto pod koniec 2000 roku i są zdolne do przenoszenia od 30 do 60 osób. Promy zostały zaprojektowane specjalnie do obsługi pomiędzy Bali i Lombok pozwalając. Rejsy sa pare razy na dobę przez cały rok.

Udogodnienia na promie są limitowane, jest toaleta oraz słoneczny pokład. Butelka wody oraz słodycze są podawane gratis. Kawa lub herbata jest wliczona w cenę biletu podróżując z Serangan Harbour.

Firma oferuje również odbior i przywoz ich vanami do i z Serangan i Padang Bai Bali dzięki czemu jeszcze łatwiej podróżować do Lombok i Gili Islands. Transfery są dostępne na życzenie i muszą zostać zarezerwowane z wyprzedzeniem.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Bluewater Express rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Bluewater Express bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Bluewater Express z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Bluewater Express

Wszystkie trasy Bluewater Express

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.