COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Scoot Fast Cruises

Scoot Fast Cruises jest wiodącym operatorem promowym w Indonezji, specjalizującym się w codziennych przeprawach między wyspami Bali, Lombok, Gili Trawangan oraz Gili Air.

Scoot Fast Cruises został założony w 2004 roku i szybko stał się najbardziej utytułowanym przewoźnikiem w rejonie Indonezji, zdobywając tytuł "wiodącego operatora" w ciągu ostatnich 5 lat. Uzyskanie tego imponującego wyróżnienia to wynik 40-letniego doświadczenia w turystyce morskiej, doskonałego poziomu obsługi klienta i dogodnego rozkładu połączeń.

Scoot Fast Cruises, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje szybkie statki w tym nowoczesne i luksusowe katamarany oraz różnego rodzaju łodzie motorowe, wszystkie w pełni wyposażone w najnowsze technologie, które pozwalają zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Oprócz przepraw promowych, firma oferuje również fantastyczne oferty na nurkowanie, zakwaterowanie i wycieczki po wyspie, wykorzystując jeden ze swoich statków ze szklanym dnem, który jest idealny do oglądania wspaniałych kolorowych ryb i rafy koralowej.

Z directferries.pl można znaleźć Scoot Fast Cruises rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Scoot Fast Cruises bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Scoot Fast Cruises z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Scoot Fast Cruises