Scoot Fast Cruises
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Scoot Fast Cruises

Scoot Fast Cruises jest wiodącym operatorem promowym w Indonezji, specjalizującym się w codziennych przeprawach między wyspami Bali, Lombok, Gili Trawangan oraz Gili Air.

Scoot Fast Cruises został założony w 2004 roku i szybko stał się najbardziej utytułowanym przewoźnikiem w rejonie Indonezji, zdobywając tytuł "wiodącego operatora" w ciągu ostatnich 5 lat. Uzyskanie tego imponującego wyróżnienia to wynik 40-letniego doświadczenia w turystyce morskiej, doskonałego poziomu obsługi klienta i dogodnego rozkładu połączeń.

Scoot Fast Cruises, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje szybkie statki w tym nowoczesne i luksusowe katamarany oraz różnego rodzaju łodzie motorowe, wszystkie w pełni wyposażone w najnowsze technologie, które pozwalają zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Oprócz przepraw promowych, firma oferuje również fantastyczne oferty na nurkowanie, zakwaterowanie i wycieczki po wyspie, wykorzystując jeden ze swoich statków ze szklanym dnem, który jest idealny do oglądania wspaniałych kolorowych ryb i rafy koralowej.

Z directferries.pl można znaleźć Scoot Fast Cruises rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Scoot Fast Cruises bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Scoot Fast Cruises z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Scoot Fast Cruises

Scoot Fast Cruises routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.