COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bali Eka Jaya

Bali Eka Jaya jest jedną z najbardziej wiarygodnych i najpopularniejszych firm na Bali, oferujących tanie przejazdy w bardzo rozsądnych cenach. Szybka łódź Eka Jaya wyposażona jest w silnik o mocy 1500 KM, którą wykorzystuje do przewozu pasażerów na głębokich wodach. Może przewieźć do 180 pasażerów zapewniając komfortową i bezpieczną żeglugę. Na dolnym pokładzie znajdziesz komfortowe miejsca siedzące, a z pokładu zewnętrznego, będziesz mógł podziwiać wspaniałe widoki.

Podczas całego rejsu załoga będzie dbała o Twój komfort i bezpieczeństwo (na łodzi znajduje się szereg urządzeń pomagających zachować bezpieczeństwo podczas podróży). Podróżując pomiędzy tak popularnymi lokalizacjami jak Bali i wyspami Gili wraz z Bali Eka Jaya będziesz mógł dotrzeć do najprzyjemniejszych i najpiękniejszych zakątków Indonezji.

Po przybyciu do portów w Padang Bai, Wyspach Gili, wyspie Serangan bądź Lembongan, firma oferuje bezpłatny transfer minibusem do Twojego miejsca zakwaterownia.

Zobacz Bali Eka Jaya,ceny i rozkłady jazdy, bilety Bali Eka Jaya z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Bali Eka Jaya z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Bali Eka Jaya