Bali Eka Jaya
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Bali Eka Jaya

Bali Eka Jaya jest jedną z najbardziej wiarygodnych i najpopularniejszych firm na Bali, oferujących tanie przejazdy w bardzo rozsądnych cenach. Szybka łódź Eka Jaya wyposażona jest w silnik o mocy 1500 KM, którą wykorzystuje do przewozu pasażerów na głębokich wodach. Może przewieźć do 180 pasażerów zapewniając komfortową i bezpieczną żeglugę. Na dolnym pokładzie znajdziesz komfortowe miejsca siedzące, a z pokładu zewnętrznego, będziesz mógł podziwiać wspaniałe widoki.

Podczas całego rejsu załoga będzie dbała o Twój komfort i bezpieczeństwo (na łodzi znajduje się szereg urządzeń pomagających zachować bezpieczeństwo podczas podróży). Podróżując pomiędzy tak popularnymi lokalizacjami jak Bali i wyspami Gili wraz z Bali Eka Jaya będziesz mógł dotrzeć do najprzyjemniejszych i najpiękniejszych zakątków Indonezji.

Po przybyciu do portów w Padang Bai, Wyspach Gili, wyspie Serangan bądź Lembongan, firma oferuje bezpłatny transfer minibusem do Twojego miejsca zakwaterownia.

Zobacz Bali Eka Jaya,ceny i rozkłady jazdy, bilety Bali Eka Jaya z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Bali Eka Jaya z alternatywnymi firmami promowymi.

Na pokładzie Bali Eka Jaya

Wszystkie trasy Bali Eka Jaya

Bali Eka Jaya routes and ports

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.