Rocky Fast Cruise
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Rocky Fast Cruise

Rocky Fast Cruise to indonezyjska firma promowa działająca na Bali, która oferuje regularne przeprawy z Sanur na południowym wybrzeżu i Nusa Lembongan, niewielką wysepką w cieśninie Badung.

Siedziba Rocky Fast Cruise położona jest zaledwie 18 km od wybrzeża Bali. Przeprawa do Nusa Lembongan trwa zaledwie 25 minut, a statki kursują 4 razy dziennie. Dzięki takim regularnym przeprawom tusyści łatwiej mogą się poruszać między tymi dwoma miejscami, gdzie znajdą między innymi idylliczne ośrodki plażowe, niezwykłe miejsca do nurkowania oraz surfingu.

Jeśli chodzi o statki, największy i najszybszy jest Rocky Star, który może pomieścić do 100 pasażerów i wyposażony jest w silniki Suzuki o mocy 500 KM i długości 22 metrów. Rocky 3 może przewieźć do 40 osób, a Rocky 1 jest używany dla mniejszych grup do 25 pasażerów. Każdy prom ma pełne ubezpieczenie i międzynarodowe wyposażenie bezpieczeństwa, które obejmuje wiele kamizelek ratunkowych, system GPS, apteczkę pierwszej pomocy i standardowe boje.

Z directferries.pl można znaleźć Rocky Fast Cruise rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Rocky Fast Cruise bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Rocky Fast Cruise z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.