COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rocky Fast Cruise

Rocky Fast Cruise to indonezyjska firma promowa działająca na Bali, która oferuje regularne przeprawy z Sanur na południowym wybrzeżu i Nusa Lembongan, niewielką wysepką w cieśninie Badung.

Siedziba Rocky Fast Cruise położona jest zaledwie 18 km od wybrzeża Bali. Przeprawa do Nusa Lembongan trwa zaledwie 25 minut, a statki kursują 4 razy dziennie. Dzięki takim regularnym przeprawom tusyści łatwiej mogą się poruszać między tymi dwoma miejscami, gdzie znajdą między innymi idylliczne ośrodki plażowe, niezwykłe miejsca do nurkowania oraz surfingu.

Jeśli chodzi o statki, największy i najszybszy jest Rocky Star, który może pomieścić do 100 pasażerów i wyposażony jest w silniki Suzuki o mocy 500 KM i długości 22 metrów. Rocky 3 może przewieźć do 40 osób, a Rocky 1 jest używany dla mniejszych grup do 25 pasażerów. Każdy prom ma pełne ubezpieczenie i międzynarodowe wyposażenie bezpieczeństwa, które obejmuje wiele kamizelek ratunkowych, system GPS, apteczkę pierwszej pomocy i standardowe boje.

Z directferries.pl można znaleźć Rocky Fast Cruise rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Rocky Fast Cruise bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Rocky Fast Cruise z innymi firmami promowymi.