COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dcamel Fast Ferry

Misją firmy Dcamel jest zapewnienie jak najszybszych i jak najbardziej luksusowych rejsów na wyspę Lembongan. Ich potężny statek Fast Ferry jest w stanie pokonać drogę ze słynącego z białych piasków Sanur do Nusa Lembongan w zaledwie 30 minut. Statek może przewieźć do 80 pasażerów, i obsługiwany jest przez dobrze wyszkolony i niezawodny personel, a ponadto posiada cały zestaw urządzeń zabezpieczających.

Jednymi z atrakcji podróży z DCamel jest sposób, w jaki pasażerowie zostają powitani na statku oraz spektakularne widoki na pokładzie. Nowoczesna łódź zapewnia niezwykle komfortowe miejsca siedzące, dzięki czemu pasażerowie mają okazję usiąść i zrelaksować się w oszałamiającym otoczeniu, wśród wspaniałych plaż, błękitnych mórz i zapierających dech w piersiach raf koralowych.

Firma wyróżnia się bezpłatnym transferem z portu do swojego ośrodka, dzięki temu każdy pasażer podróżuje w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Dzięki posiadaniu doświadczonego personelu i oferowaniu stałych połączeń, DCamel stał się jednym z głównych operatorów w Indonezji.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Dcamel Fast Ferry rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Dcamel Fast Ferry bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Dcamel Fast Ferry z innymi firmami promowymi.

Dcamel Fast Ferry - trasy i porty

Na pokładzie Dcamel Fast Ferry