Dcamel Fast Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Dcamel Fast Ferry

Misją firmy Dcamel jest zapewnienie jak najszybszych i jak najbardziej luksusowych rejsów na wyspę Lembongan. Ich potężny statek Fast Ferry jest w stanie pokonać drogę ze słynącego z białych piasków Sanur do Nusa Lembongan w zaledwie 30 minut. Statek może przewieźć do 80 pasażerów, i obsługiwany jest przez dobrze wyszkolony i niezawodny personel, a ponadto posiada cały zestaw urządzeń zabezpieczających.

Jednymi z atrakcji podróży z DCamel jest sposób, w jaki pasażerowie zostają powitani na statku oraz spektakularne widoki na pokładzie. Nowoczesna łódź zapewnia niezwykle komfortowe miejsca siedzące, dzięki czemu pasażerowie mają okazję usiąść i zrelaksować się w oszałamiającym otoczeniu, wśród wspaniałych plaż, błękitnych mórz i zapierających dech w piersiach raf koralowych.

Firma wyróżnia się bezpłatnym transferem z portu do swojego ośrodka, dzięki temu każdy pasażer podróżuje w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Dzięki posiadaniu doświadczonego personelu i oferowaniu stałych połączeń, DCamel stał się jednym z głównych operatorów w Indonezji.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Dcamel Fast Ferry rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Dcamel Fast Ferry bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Dcamel Fast Ferry z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Dcamel Fast Ferry

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.