COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Arthamas Express

Wyspa Bali stała się jednym z najbardziej popularnych wakacyjnych miejsc na świecie, zwłaszcza wśród młodych podróżników i turystów. Arthamas Express organizuje bardzo szybką i wygodną żeglugę przez Cieśninę Badung, przewożąc pasażerów między Sanur i Lembongan.

Statek "Fast Boat" z czterema silnikami o mocy 250 koni, używany jest do przewozu podróżnych na tej trasie. Rejsy odchodzą trzy razy dziennie z obu lokalizacji. Statek ma długość 16,25 i szerokość 3,50 m i jest w stanie przewozić do 80 pasażerów. Łódź jest wyposażona w szeroką gamę urządzeń bezpieczeństwa, w tym kamizelki ratunkowe dla każdego pasażera oraz cztery boje pierścieniowe, a personel jest w pełni wyszkolony.

Widoki podczas tego 30-sto minutowego rejsu są niesamowite, dlatego podróż to czysta przyjemność, zwłaszcza, gdy poczujesz doświeżająca morską bryzę. Przewoźnik zapewnia bezpłatny transport do pobliskich hoteli oraz dodatkowy rodzaj transportu do bardziej oddalonych ośrodków.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Arthamas Express rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Arthamas Express bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Arthamas Express z innymi firmami promowymi.

Arthamas Express - trasy i porty

Na pokładzie Arthamas Express