Semaya One Fast Cruise
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Semaya One Fast Cruise

Semaya One Fast Cruise to indonezyjski operator, który zapewnia regularne szybkie promy z Bali na wyspy Gili, Lombok, Nusa Penida i Nusa Lembongan. Oferują trasy między pięcioma różnymi portami, w tym Padang Bai, Bangsal, Sanur, Nusa Penida i Nusa Lembongan, ułatwiając podróżowanie po Indonezji.

Zazwyczaj oferują do 6 rejsów z Bali dziennie, wypływając z portu Sanur i portu Padang Bai. Z kolei z Lombok oferują do 4 rejsów dziennie, a pierwszy prom odpływa o 09:30. Należy jednak pamiętać, że rozkłady mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Dzięki Direct Ferries możesz porównać ceny i zarezerwować bilety promowe Semaya One Fast Cruise przez cały rok.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Semaya One Fast Cruise i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Semaya One Fast Cruise. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Semaya One Fast Cruise

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.