Ionian Group

Levante Ferries jest jedną z wiodących firm promowych w regionie Wysp Jońskich w zachodniej Grecji, oferującą regularne połączenia z Zakitos, Kefalini oraz Itaki do Kyllini i Patras.

Założona w 2015 roku Levante Ferries powstała w wyniku fuzij Levante, Ionissos i Zante Ferries. Połączenie wiedzy i doświadczenia zaowocowało powstaniem jednej z największych firm w greckiej branży promowej.

"Fior di Levante", jeden z czterech statków ich floty, został uznany za "najpiękniejszy prom na świecie" na International Shippax Awards w 2015 roku. Statek został zaprojektowany w sposób uwzględniający najbardziej zaawansowane technologie bezpieczeństwa i może przewieźć ponad tysiąc pasażerów i trzysta samochodów na raz.

Natomiast "Mare di Levante" jest popularny wśród klientów ze względu na swoje przestronne i luksusowe pokoje. Ponadto, podobnie jak wszystkie statki należące do Levante Ferries, jest wyposażony w klimatyzację, telewizory i wygodne salony z bezprzewodowym dostępem do internetu.

"Speedrunner III" oferuje najszybsze rejsy, jako że może podróżować z maksymalną prędkość trzydziestu ośmiu węzłów, podczas gdy 'Andreas Kalvos "oferuje duży odkryty pokład, umożliwiający pasażerom cieszenie się wspaniałymi widokami na Morze Śródziemne.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Ionian Group rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Ionian Group bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Ionian Group z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Ionian Group