DFDS Lisco
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

DFDS Lisco

DFDS Lisco oferuje regularne połączenia promowe pasażerskie i towarowe łączące Litwę, Niemcy, Szwecję, Łotwę i Rosję.

Teraz działa pod marką DFDS Seaways, prom został stworzony po przejęciu litewskiej firmy transportowej w 2001 roku i działały pod nazwą Baltic Serwisu Lisco do 2006 kiedy to zmieniono na DFDS Lisco.

DFDS Lisco posiada flotę 6 dobrze wyposażonych statków - Maxima, Optima, Bursztyn Bałtycki, Patria, Kowno i Wilno i wszystkie są ustawione, aby zapewnić maksymalną wygodę i pierwszej klasy doświadczenie.

Na pokładzie znajdziemy szeroki wybór opcji zakwaterowania z widokiem na morze i szeroki wybór udogodnień, w tym self-service oraz restauracja a la carte oraz bar, plac zabaw dla dzieci i sklep bezcłowy oraz wszystkie urządzenia, ktore mozna oczekiwać od nowoczesnej firmy promowej.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj DFDS Lisco harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

DFDS Lisco opinie klientów

  • "09/06/2018"

    Adres promu w Kłajpedzie podany na stronie dfds był nieaktualny!

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.