Lombok

Jak zarezerwować promy z Lombok do Bali

Lombok oferuje liczne połączenia promowe do Bali. Promy obecnie łączą 3 porty w Lombok z 5 porty w Bali.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 7 Trasy, które są operowane przez 9 firmy promowe w tym Bluewater Express, FreeBird Express, Marlin Fast Boat, Scoot Fast Cruises, Gili Getaway, Gili Gili Fast Boat, Bali Eka Jaya, Golden Queen Fast Boat & Blue Sea Jet. Najkrótszy rejs trwa około 45 minuty (Bangsal do Padangbai).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Lombok do Bali, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Lombok do Bali

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bali - przewodnik:

Bali jest jedna z najbardziej popularnych wysp na swiecie, polozona pomiedzy Java, a Lombok w Indonezji.

"Wyspa Boga" z 10.000 swiatyniami i pieknymi widokami. Jest to miejsce marzenie dla wielu podroznikow.Na stosunkowo niewielkim ladzie, istnieje wiele rzeczy do zobaczenia, miejsc do odwiedzenia.Znany swiatowej klasy surfing, znakomite plaze i luksusowe osrodki wypoczynkowe, Bali charakteryzuje sie rowniez zalesionymi gorami, idylliczne wysepki na morzu i malownicze pola ryzowe.Dwa z glownych miast sa Kuta, na poludniu, ktory byl jednym z pierwszych miast turystycznych, oferujac nocne kluby i Ubud, kulturalnym centrum Bali.

Podroze promami sa szeroko rozpowszechnione w Indonezji i jest to latwe przejscie z Bali i wielu miejscach, przy regularnych trasach od jednych z najczęściej odwiedzanych miejsc w kraju oraz Lombok i Gili Islands.