Lombok

Jak zarezerwować promy z Lombok do Bali

Obecnie jest jedna trasa łącząca Lombok i Bali operowana przez 2 firmy promowe - Bali Eka Jaya & Blue Sea Jet. Połączenie z Bangsal do Padangbai obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 1 godzina 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Lombok Bali na trasie Bangsal - Padangbai zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Lombok do Bali

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Lombok do Bali

Bali - przewodnik:

Bali jest jedna z najbardziej popularnych wysp na swiecie, polozona pomiedzy Java, a Lombok w Indonezji.

"Wyspa Boga" z 10.000 swiatyniami i pieknymi widokami. Jest to miejsce marzenie dla wielu podroznikow.Na stosunkowo niewielkim ladzie, istnieje wiele rzeczy do zobaczenia, miejsc do odwiedzenia.Znany swiatowej klasy surfing, znakomite plaze i luksusowe osrodki wypoczynkowe, Bali charakteryzuje sie rowniez zalesionymi gorami, idylliczne wysepki na morzu i malownicze pola ryzowe.Dwa z glownych miast sa Kuta, na poludniu, ktory byl jednym z pierwszych miast turystycznych, oferujac nocne kluby i Ubud, kulturalnym centrum Bali.

Podroze promami sa szeroko rozpowszechnione w Indonezji i jest to latwe przejscie z Bali i wielu miejscach, przy regularnych trasach od jednych z najczęściej odwiedzanych miejsc w kraju oraz Lombok i Gili Islands.