SNCM

W styczniu roku 2016 została firma SNCM przemianowana i obecnie działa pod nazwą Maritima Ferries.

Ta francuska firma otrzymała dotację rządową do świadczenia usług promowych między Francją kontynentalną a Korsyką, Algierii i Tunezji. Trybunał Marsylii, jednak polecił korsykański społeczeństwo Rocca Grupa wziąć SNCM po niej w czasie dziesięcioleci skumulowanych strat finansowych.

SNCM z jego nowoczesnych statków pasażerskich eksploatowanych w rejonie Morza Śródziemnego od 1976. Po przejęciu floty SNCM do dyspozycji firmy Maritima Ferries. Promy pływają z miast Marsylii, Tulonu i Nicei do Calvi, Bastia, Ajaccio, Ile Rousse, Propriano, Porto Vecchio (Korsyka), Porto Torres (Sardynia). Ponadto, działając w miejscach Algier, Oran i bejaia (Algieria), Tunis w Tunezji i Genui we Włoszech.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie SNCM operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj SNCM harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie SNCM trasy