SNCM
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

SNCM

W styczniu 2016 firma SNCM działa pod nazwą Maritima Ferries.

Ta francuska firma otrzymała dotację rządową do świadczenia usług promowych między Francją kontynentalną a Korsyką, Algierii i Tunezji. Trybunał Marsylii, jednak polecił korsykański społeczeństwo Rocca Grupa wziąć SNCM po niej w czasie dziesięcioleci skumulowanych strat finansowych.

SNCM z jego nowoczesnych statków pasażerskich eksploatowanych w rejonie Morza Śródziemnego od 1976. Po przejęciu floty SNCM do dyspozycji firmy Maritima Ferries. Promy pływają z miast Marsylii, Tulonu i Nicei do Calvi, Bastia, Ajaccio, Ile Rousse, Propriano, Porto Vecchio (Korsyka), Porto Torres (Sardynia). Ponadto, działając w miejscach Algier, Oran i bejaia (Algieria), Tunis w Tunezji i Genui we Włoszech.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów SNCM i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach SNCM. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.