COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

SNCM

W styczniu 2016 firma SNCM działa pod nazwą Maritima Ferries.

Ta francuska firma otrzymała dotację rządową do świadczenia usług promowych między Francją kontynentalną a Korsyką, Algierii i Tunezji. Trybunał Marsylii, jednak polecił korsykański społeczeństwo Rocca Grupa wziąć SNCM po niej w czasie dziesięcioleci skumulowanych strat finansowych.

SNCM z jego nowoczesnych statków pasażerskich eksploatowanych w rejonie Morza Śródziemnego od 1976. Po przejęciu floty SNCM do dyspozycji firmy Maritima Ferries. Promy pływają z miast Marsylii, Tulonu i Nicei do Calvi, Bastia, Ajaccio, Ile Rousse, Propriano, Porto Vecchio (Korsyka), Porto Torres (Sardynia). Ponadto, działając w miejscach Algier, Oran i bejaia (Algieria), Tunis w Tunezji i Genui we Włoszech.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów SNCM i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach SNCM. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy SNCM