Gili Wyspy

Jak zarezerwować promy z Gili Wyspy do Bali

Gili Wyspy oferuje liczne połączenia promowe do Bali. Promy obecnie łączą 4 porty w Gili Wyspy z 2 porty w Bali.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 6 Trasy, które są operowane przez 4 firmy promowe w tym Bluewater Express, Marlin Fast Boat, Gili Getaway & Bali Eka Jaya. Najkrótszy rejs trwa około 1 godzina 55 minuty (Gili Trawangan do Padangbai).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Gili Wyspy do Bali, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Gili Wyspy do Bali

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bali - przewodnik:

Bali jest jedna z najbardziej popularnych wysp na swiecie, polozona pomiedzy Java, a Lombok w Indonezji.

"Wyspa Boga" z 10.000 swiatyniami i pieknymi widokami. Jest to miejsce marzenie dla wielu podroznikow.Na stosunkowo niewielkim ladzie, istnieje wiele rzeczy do zobaczenia, miejsc do odwiedzenia.Znany swiatowej klasy surfing, znakomite plaze i luksusowe osrodki wypoczynkowe, Bali charakteryzuje sie rowniez zalesionymi gorami, idylliczne wysepki na morzu i malownicze pola ryzowe.Dwa z glownych miast sa Kuta, na poludniu, ktory byl jednym z pierwszych miast turystycznych, oferujac nocne kluby i Ubud, kulturalnym centrum Bali.

Podroze promami sa szeroko rozpowszechnione w Indonezji i jest to latwe przejscie z Bali i wielu miejscach, przy regularnych trasach od jednych z najczęściej odwiedzanych miejsc w kraju oraz Lombok i Gili Islands.