Bali

Jak zarezerwować promy z Bali do Gili Wyspy

Bali oferuje liczne połączenia promowe do Gili Wyspy. Promy obecnie łączą 2 porty w Bali z 4 porty w Gili Wyspy.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 6 Trasy, które są operowane przez 4 firmy promowe w tym Bluewater Express, Marlin Fast Boat, Gili Getaway & Bali Eka Jaya. Najkrótszy rejs trwa około 1 godzina 30 minuty (Padangbai do Gili Trawangan).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Bali do Gili Wyspy, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Bali do Gili Wyspy

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bali - przewodnik:

Bali położona jest między Javą na zachodzie oraz Lombokiem na wschodzie należącym do Małych Wysp Sundajskich w Indonezji.

Na tej małej wyspie znajdziesz około 10.000 świątyń i żywą kulturę artystyczną. Bali ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko malownicze plaże i doskonałe warunki do surfowania. Oprócz swojego naturalnego piękna turystów moze urzec balijski styl życia Happy-Go-Lucky, który sprawia, że trudno jest opuścić wyspę.

Na Bali możesz zobaczyć i doświadczyć wielu ciekawych rzeczy: Kuta na południu słynie z nocnego życia, Ubud charakteryzuje się pięknymi polami ryżowymi, podczas gdy serce wyspy zdominowane jest przez wulkany i świątynie na wzgórzach oraz kapliczki.

Podróż promem jest wygodnym sposobem na odkrywanie pięknych wysp Indonezji, a Bali jest doskonałym punktem wyjścia: wzdłuż wschodniego wybrzeża znajdziesz kilka portów, z których możesz popłynąć na wyspy Lombok i Gili.