COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Polferries

Polferries oferuje transport morski pomiedzy Polska a Skandynawia.

Obecnie Polska Zegluga Baltycka SA, najwiekszy polski armator i operator promowy, wystepujacy pod marka Polferries, eksploatuje cztery promy (3 pasazerskie i 1 samochodowy) operujace na czterech liniach:

1.m/f "Pomerania" na linii Swinoujscie – Kopenhaga, Dania

2.m/f "Wawel" na linii Swinoujscie – Ystad, Szwecja

3.m/f "Pomerania" na linii Swinoujscie – Ronne na wyspie Bornholm, Dania

4.m/f "Scandinavia" na linii Gdansk – Nynäshamn, Szwecja

Promy Polferries oferuja bezpieczna i wygodna zegluge, tradycyjna dobra kuchnie, mozliwosc dokonania atrakcyjnych zakupów, kafejki, bary, pokoje konferencyjne, saune i jacuzzi, a to wszystko przy wspanialej atmosferze stworzonej przez profesjonalna i kompetentna obsluge.

Z Directferries.pl mozesz obejrzec biezace rozklady przepraw promowych w Polferries, sprawdzic ceny, zarezerwowac i kupic bilety promowe online.

Wszystkie trasy Polferries

Polferries opinie klientów

 • "moja opinia"

  very well

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Aleksandra"

  Polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia "

  Ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Gdzie jest nasz ulubiony barman Sebastian ?"

  Pływam waszym promem już od pewnego czasu...dawniej w Night Clubie stał barman o imieniu Sebastian. Dlaczego go już nie ma ? Tylko on potrafił robić najlepsze drinki zabawiał nas przy barze a ponadto rzucał przy nas butelkami, shakerami i czymkolwiek się tylko dało. Zawsze dobierał świetną muzykę i czas nam tak szybko mijał aż nie chciało nam się opuszczać waszego promu. Nie wiem co się z nim dzieje ale niech wróci bo Night Club nie jest już taki sam. Cała obsługa zasługuje na 5 gwiazdek ale jemu dajemy 10 profesjonalista i barman jakich mało jeszcze nigdy nie widziałem że barman robi drinka którego przed chwilą wymyślił, GENIUSZ ! Niech Sebastian do was wróci ! Pozdrawiam Damian i koledzy.

  Przeczytaj Więcej Zwiń