COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Polferries

Polferries, Polska Żegluga Bałtycka zapewnia połączenie promowe pomiędzy Polską a Skandynawią.

Firma Polferries została założona w 1976 roku jako Państwowa Firma Żeglarska i jest największym polskim operatorem promowym.

Statki Polferries mają doskonałe zaplecze na pokładzie i wyposażone są we wszystkie standardowe udogodnienia, by zagwarantować Ci dobrą podróż przez Morze Bałtyckie.

Zobacz Polferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Polferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Polferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Polferries

Polferries opinie klientów

 • "Polecam "

  Polecam, mila obsluga 😊

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Zadowolony "

  Było super

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wakacje w Szwecji"

  Swoje wakacje w Danii i Szwecji zakończyłem w Sztokholmie. Podróżowaliśmy samochodem. Drogę powrotną przepłynęliśmy promem z Nynashamn do Gdańska. Na promie otrzymaliśmy bardzo smaczny posiłek w dobrej cenie. Kajuta wygodna. Obsługa miła. Czysto. Polecamy korzystanie z usług Polferries.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia"

  Dzień dobry Nigdy więcej nie skorzystam z Państwa usług Po wypełnieniu jednego formularza zgłoszeniowego dla mojej rodziny (jeden numer rezerwacji) i opłaceniu po kilku dniach próbowałam się z Państwem skontaktować niestety nie udało mi się to. Zadzwoniłam wiec do Polferries i wtedy dowiedziałam się że jestem w innej kajucie a pozostali członkowie mojej rodziny w innej kajucie. Pan z Polfferies zmienił moją rezerwacje tak abyśmy byli razem w jednej kajucie. Cała szczęśliwa byłam spokojna ze będziemy podróżować razem do momentu gdy przy odprawie na promie okazało się że Direct zmienił rezerwacje nie powiadamiając mnie i jednak nie będę podróżować z moja rodziną.

  Przeczytaj Więcej Zwiń