Rostock do Trelleborg Prom

Rostock Trelleborg trasa promowa laczy Niemcy z Szwecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Stena Line obsluguje do 5 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny gdy TT Line serwis operuje do 5 razy dziennie trwajacym od 6 godz.

To daje 10 przeplyniecia dzien na trasie Rostock Trelleborg pomiedzy Niemcy i Szwecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Rostock do Trelleborg Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.

Rostock - Trelleborg Armatorzy Promowi

 • Stena Line
  • 5 Przeprawy Dziennie 6 godz
  • Uzyskaj cenę
 • TT Line
  • 5 Przeprawy Dziennie 6 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Rostock Trelleborg

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rostock Trelleborg to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Rostock - Trelleborg Prom

 • "popdróż"

  Skorzystanie z promu Stena Line z Rostocku do Trelleborg jest godne polecenia. Następnym razem planując podróż do Szwecji też skorzystam z oferty Stena Line, podróż przyjemna, można odpocząć, a koszt biletu (przy wcześniejszej rezerwacji) jest zachęcający.

  Piotr płynął na trasie Rostock Trelleborg z Stena Line na statku Skåne

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Moja opinia"

  Polecam wszystkim często pływam bezproblemowo miła obsługa

  Krzysztof płynął na trasie Rostock Trelleborg z TT Line na statku Huckleberry Finn

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Z Rostoku do Trelleborga"

  Bardzo przyjemna podróż !

  Roman płynął na trasie Rostock Trelleborg z TT Line na statku Nils Holgersson

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rostock - Trelleborg "

  Ceny oraz serwis bardzo dobre.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Rostock Trelleborg z Stena Line na statku Skåne

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Rostock Przewodnik

Rostock to duże niemieckie miasto w regionie Mecklenburg-Vorpommern w północnych Niemczech. Miasto leży nad rzeką Warnow i centrum miasta jest około 12 km na południe od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Rostocku jest Neuer Markt (Nowy Rynek), z ratuszem, który pierwotnie został zbudowany w 13 wieku w stylu gotyckim z cegły, ale w znacznym stopniu przekształcony w 18 wieku, z barokową fasadą oraz sala bankietowa. Plac zachowwal również sześć oryginalow, starannie odrestaurowanych domow z 15 i 16 wieku. Inne historyczne domy w stylu hanzeatyckim, ktore raz graniczyly z placem, zostały zniszczone w nalocie aliantów w 1942 roku i przebudowane w sposób uproszczony. w Rostock znajduje się jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie, Uniwersytet w Rostocku, który został założony w 1419.

Port Rostock jest największym portem niemieckim i stał się jednym z najważniejszych portów w Europie. Udogodnienia w porcie to kawiarnie, restauracje, centrum handlowe, sklep wolny od podatku i kantor. Promy odplywaja do Gedser w Danii (2 godziny), Trelleborg w Szwecji (5 godzin i 45 minut, z promem do Hank w Finlandii z czasem 22 godzin).

Trelleborg Przewodnik

Trelleborg jest najdalej na południe w Szwecji i może prześledzić swoja historię z powrotem do 13 wieku, kiedy miasto zostało przedstawione jako prezent ślubny od duńskiej rodziny królewskiej do szwedzkiego księcia Waldemara. Duńczycy następnie odzyskali miasto aż 1658, kiedy przeszlo z powrotem do szwedzkiego panowania. Trelleborg jest często odwiedzane przez ludzi podróżujących ze Szwecji do Niemiec ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lubeka - Travemünde w Niemczech. Te promy żeglarstwo rozpoczął w 1897 roku z linii Sassnitz;Trasa do Travemünde powstała w roku 1962, podczas gdy linia do byłego NRD miasta Rostock został otwarty po upadku muru berlińskiego w 1989 roku promy wykonania zarówno pasażerów na trasach jednodniowych wakacjach, samochody z rodziny, i ciężki ciężarówki na drodze przez Europę. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.