Prom Rostock do Trelleborg

Trasa promowa Rostock Trelleborg łączy Niemcy z Szwecja i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Przewoźnicy Promowi - Rostock - Trelleborg

Średnia cena promu Rostock Trelleborg

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rostock Trelleborg to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Rostock - Trelleborg

 • "popdróż"

  Skorzystanie z promu Stena Line z Rostocku do Trelleborg jest godne polecenia. Następnym razem planując podróż do Szwecji też skorzystam z oferty Stena Line, podróż przyjemna, można odpocząć, a koszt biletu (przy wcześniejszej rezerwacji) jest zachęcający.

  Piotr płynął na trasie Rostock Trelleborg z Stena Line na statku Skåne

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Moja opinia"

  Polecam wszystkim często pływam bezproblemowo miła obsługa

  Krzysztof płynął na trasie Rostock Trelleborg z TT Line na statku Huckleberry Finn

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Z Rostoku do Trelleborga"

  Bardzo przyjemna podróż !

  Roman płynął na trasie Rostock Trelleborg z TT Line na statku Nils Holgersson

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rostock - Trelleborg "

  Ceny oraz serwis bardzo dobre.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Rostock Trelleborg z Stena Line na statku Skåne

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Rostock - Przewodnik

Rostock to duże niemieckie miasto w regionie Mecklenburg-Vorpommern w północnych Niemczech. Miasto leży nad rzeką Warnow i centrum miasta jest około 12 km na południe od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Rostocku jest Neuer Markt (Nowy Rynek), z ratuszem, który pierwotnie został zbudowany w 13 wieku w stylu gotyckim z cegły, ale w znacznym stopniu przekształcony w 18 wieku, z barokową fasadą oraz sala bankietowa. Plac zachował również sześć oryginałów, starannie odrestaurowanych domów z 15 i 16 wieku. Inne historyczne domy w stylu hanzeatyckim, które raz graniczyły z placem, zostały zniszczone w nalocie aliantów w 1942 roku i przebudowane w sposób uproszczony. W Rostock znajduje się jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie, Uniwersytet w Rostocku, który został założony w 1419.

Port Rostock jest największym portem w Niemczech i jednym z najważniejszych w Europie. Promy z portu odpływają do Gedser i Trelleborga.

Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to najdalej na południe wysunięty port w Szwecji. W 13 wieku miasto zostało przedstawione jako prezent ślubny od duńskiej rodziny królewskiej do szwedzkiego księcia Waldemara. Duńczycy następnie odzyskali miasto aż 1658, kiedy przeszło z powrotem do szwedzkiego panowania. Trelleborg jest często odwiedzane przez ludzi podróżujących ze Szwecji do Niemiec ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lubeka - Travemünde w Niemczech. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Z Trelleborga kursują promy do Niemiec i Polski.