COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Travemunde - Malmo jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Travemunde do Malmo - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.

Przewoźnicy Promowi - Travemunde - Malmo

    • 21 Sailings Weekly 8 hr 45 min
    • Get price

Prom Travemunde do Malmo

Travemunde Malmo polaczenie laczy Niemcy z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Travemunde Malmo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Travemunde znajduje się w Lubece i leży przy ujściu rzeki Trave w Zatoce Lubeckiej. Założona w 12. wieku przez Henryka Lwa, księcia Saksonii, kiedy zbudował fortecę w celu ochrony ujścia rzeki Trave, miasto zostało później poprawione przez Duńczyków i stało się w 1317 roku miastem. Miasto jest obecnie największym portem w Niemczech nad Morzem Bałtyckim. Popularne atrakcje w mieście to jego latarnia, której początki sięgają 1539 i jest najstarsza wzdłuż niemieckiego wybrzeża Bałtyku. Innym jest statek muzeum, Latający P-Liner Passat, który ma swoje umocowanie w ujściu rzeki Trave.

Z portu wypływają promy do Szwecji, Finlandii, Rosji, Łotwy i Estonii.


Malmo - Przewodnik

Szwedzki miasto sercu Malmö opiera się na Starym Mieście, który jest znany jako Gamla Staden i otoczony jest malowniczym kanałem. W ramach Malmö Gamla Stan trzy znaczące kwadraty, duży plac (Rynek w Sztokholmie), mały plac (Lilla Torg) oraz Gustav Adolfs kwadratowe (Gustav Adolfs Torg), które są również bardzo blisko siebie, w otoczeniu ciekawych sklepów i atrakcyjnych restauracji , Jednym z najbardziej znanych zabytków w mieście jest Zamek Malmo, który jest znany z mieszkańcami, jak Malmöhus Slott i jeden atrakcją turystyczną nie do pominięcia, pochodzi z 15 wieku.Ratusz (Radhuset) jest również bardzo ważne, budynek z widokiem na Stortorget. Coś zupełnie innego i bardzo przyciągające wzrok w Malmo Turning Torso, najwyższych wszystkich budynków w Skandynawii, a prawdopodobnie najbardziej dziwaczne. Malmo jest dobrze przygotowana do zwiedzania innych części Szwecji, z wielu turystów decyduje się cieszyć wycieczki poza miasto.

Z portu w Malmo odpływają promy do Travemunde w Niemczech.