Travemunde
Malmo
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Travemunde - Malmo jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Travemunde - Malmo

Prom Travemunde do Malmo

Travemunde Malmo polaczenie laczy Niemcy z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 19 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Travemunde Malmo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Travemunde do Malmo - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Travemunde znajduje się w Lubece i leży przy ujściu rzeki Trave w Zatoce Lubeckiej. Założona w 12. wieku przez Henryka Lwa, księcia Saksonii, kiedy zbudował fortecę w celu ochrony ujścia rzeki Trave, miasto zostało później poprawione przez Duńczyków i stało się w 1317 roku miastem. Miasto jest obecnie największym portem w Niemczech nad Morzem Bałtyckim. Popularne atrakcje w mieście to jego latarnia, której początki sięgają 1539 i jest najstarsza wzdłuż niemieckiego wybrzeża Bałtyku. Innym jest statek muzeum, Latający P-Liner Passat, który ma swoje umocowanie w ujściu rzeki Trave.

Z portu wypływają promy do Szwecji, Finlandii, Rosji, Łotwy i Estonii.


Malmo - Przewodnik

Szwedzki miasto sercu Malmö opiera się na Starym Mieście, który jest znany jako Gamla Staden i otoczony jest malowniczym kanałem. W ramach Malmö Gamla Stan trzy znaczące kwadraty, duży plac (Rynek w Sztokholmie), mały plac (Lilla Torg) oraz Gustav Adolfs kwadratowe (Gustav Adolfs Torg), które są również bardzo blisko siebie, w otoczeniu ciekawych sklepów i atrakcyjnych restauracji , Jednym z najbardziej znanych zabytków w mieście jest Zamek Malmo, który jest znany z mieszkańcami, jak Malmöhus Slott i jeden atrakcją turystyczną nie do pominięcia, pochodzi z 15 wieku.Ratusz (Radhuset) jest również bardzo ważne, budynek z widokiem na Stortorget. Coś zupełnie innego i bardzo przyciągające wzrok w Malmo Turning Torso, najwyższych wszystkich budynków w Skandynawii, a prawdopodobnie najbardziej dziwaczne. Malmo jest dobrze przygotowana do zwiedzania innych części Szwecji, z wielu turystów decyduje się cieszyć wycieczki poza miasto.

Z portu w Malmo odpływają promy do Travemunde w Niemczech.