COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sassnitz - Trelleborg jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Sassnitz do Trelleborg - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.

Przewoźnicy Promowi - Sassnitz - Trelleborg

Opinie na temat Prom Sassnitz - Trelleborg

 • "opinia"

  ogolne wrazenie bardzo dobre

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Polecam rejs promem Stena Line. Mimo sztormowej pogody udało się miło i wygodnie spędzić czas na pokładzie.

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróż"

  Wszystko przebiegło bez zakłóceń polecam połączenie

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Elegancko"

  Wszystko fajnie, polecam

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Sassnitz do Trelleborg

Na Direct Ferries mozesz porownac promy z Niemcy do Szwecji na polaczeniu Sassnitz Trelleborg w naszej szybkiej i latwej wyszukiwarce cenowej.

Oferujemy aktualne ceny promów z Sassnitz do Trelleborg bezpośrednio od operatorów promowych. Ceny możesz porównać, aby zaoszczędzić na swoim połączeniu. Uzyskanie ceny i rezerwacja biletu do Szwecji nigdy nie była łatwiejsza.

Kalkulacja oraz rezerwacja biletu promowego do Szwecji nigdy nie była łatwiejsza. Jedyne co musisz zrobić to wybrać trasę Sassnitz do Trelleborg z menu po lewej stronie, podać liczbę pasażerów i kliknij dalej!

Sassnitz - Przewodnik

Sassnitz to miasto położone na półwyspie Jasmund na wyspie Rugia, Niemcy. Miasto jest znanym portem i kurortem nadmorskim i jest bramą do pobliskiego Parku Narodowego Jasmund, najmniejszego parku narodowego, z unikalnym urwiskiem kredowym, które zainspirował artystów takich jak Casper David Friedrich. Od marca 2004 roku, park narodowy miał krajowe centrum parku na Königsstuhl, który ma dwie wystawy oferujące turystom wgląd w świat przyrody, Morze Bałtyckie oraz lasy bukowe w parku. Port rybacki i Muzeum (Fischerei- und Hafenmuseum) dokumentuje historię połowów na Rugii i starego portu Sassnitz. Wśród eksponatów jest rybacki kuter Havel (Fischcutter). W porcie, zwiedzający mogą zobaczyć brytyjską łódź podwodną HMS Otus, jak rowniez lodz ładunkowa Annemarie, która została przekształcona w 2007 roku na łodz pasażerska.

W wyniku jego dobrych połączeń z zapleczem i jego bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.


Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to najdalej na południe wysunięty port w Szwecji. W 13 wieku miasto zostało przedstawione jako prezent ślubny od duńskiej rodziny królewskiej do szwedzkiego księcia Waldemara. Duńczycy następnie odzyskali miasto aż 1658, kiedy przeszło z powrotem do szwedzkiego panowania. Trelleborg jest często odwiedzane przez ludzi podróżujących ze Szwecji do Niemiec ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lubeka - Travemünde w Niemczech. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Z Trelleborga kursują promy do Niemiec i Polski.