Prom Sassnitz do Trelleborg

Sassnitz Trelleborg polaczenie laczy Niemcy z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Sassnitz Trelleborg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Sassnitz - Trelleborg

Średnia cena promu Sassnitz Trelleborg

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sassnitz Trelleborg to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Sassnitz - Trelleborg

 • "podróż"

  Wszystko przebiegło bez zakłóceń polecam połączenie

  Krzysztof płynął na trasie Sassnitz Trelleborg z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  ogolne wrazenie bardzo dobre

  Grzegorz płynął na trasie Sassnitz Trelleborg z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Stena Line Sassnitz- Trelleborg- podróż"

  Płynęliśmy promem w cztery osoby-całą rodziną. Jesteśmy zadowoleni, obsługa była fachowa. Nie mieliśmy żadnych problemów, ani w jedną, jak i w drugą stronę. Pozdrawiamy serdecznie. I na pewno skorzystamy następnym razem.

  Pawel płynął na trasie Sassnitz Trelleborg z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróznik do szwecji"

  Witam! Często plywam do Szwecji tą trasą i jestem bardzo zadowolony tak z obsługi jak czasu -terminu przypłynięcia.Swoim znajomym polecam tę linię oraz operatora Directferries. Zyczę udanych rejsów oraz wielu pasażerów.Pozdrawiam!

  Kazimierz płynął na trasie Sassnitz Trelleborg z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Sassnitz - Przewodnik

Sassnitz to miasto położone na półwyspie Jasmund na wyspie Rugia, Niemcy. Miasto jest znanym portem i kurortem nadmorskim i jest bramą do pobliskiego Parku Narodowego Jasmund, najmniejszego parku narodowego, z unikalnym urwiskiem kredowym, które zainspirował artystów takich jak Casper David Friedrich. Od marca 2004 roku, park narodowy miał krajowe centrum parku na Königsstuhl, który ma dwie wystawy oferujące turystom wgląd w świat przyrody, Morze Bałtyckie oraz lasy bukowe w parku. Port rybacki i Muzeum (Fischerei- und Hafenmuseum) dokumentuje historię połowów na Rugii i starego portu Sassnitz. Wśród eksponatów jest rybacki kuter Havel (Fischcutter). W porcie, zwiedzający mogą zobaczyć brytyjską łódź podwodną HMS Otus, jak rowniez lodz ładunkowa Annemarie, która została przekształcona w 2007 roku na łodz pasażerska.

W wyniku jego dobrych połączeń z zapleczem i jego bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.

Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to najdalej na południe wysunięty port w Szwecji. W 13 wieku miasto zostało przedstawione jako prezent ślubny od duńskiej rodziny królewskiej do szwedzkiego księcia Waldemara. Duńczycy następnie odzyskali miasto aż 1658, kiedy przeszło z powrotem do szwedzkiego panowania. Trelleborg jest często odwiedzane przez ludzi podróżujących ze Szwecji do Niemiec ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lubeka - Travemünde w Niemczech. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Z Trelleborga kursują promy do Niemiec i Polski.