Sassnitz do Trelleborg Prom

Sassnitz Trelleborg polaczenie laczy Niemcy z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Sassnitz Trelleborg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Sassnitz do Trelleborg Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.

Sassnitz - Trelleborg Armatorzy Promowi

 • Stena Line
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Sassnitz Trelleborg

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sassnitz Trelleborg to samochod i 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Sassnitz - Trelleborg Prom

 • "opinia"

  ogolne wrazenie bardzo dobre

  Grzegorz płynął na trasie Sassnitz Trelleborg z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Stena Line Sassnitz- Trelleborg- podróż"

  Płynęliśmy promem w cztery osoby-całą rodziną. Jesteśmy zadowoleni, obsługa była fachowa. Nie mieliśmy żadnych problemów, ani w jedną, jak i w drugą stronę. Pozdrawiamy serdecznie. I na pewno skorzystamy następnym razem.

  Pawel płynął na trasie Sassnitz Trelleborg z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróznik do szwecji"

  Witam! Często plywam do Szwecji tą trasą i jestem bardzo zadowolony tak z obsługi jak czasu -terminu przypłynięcia.Swoim znajomym polecam tę linię oraz operatora Directferries. Zyczę udanych rejsów oraz wielu pasażerów.Pozdrawiam!

  Kazimierz płynął na trasie Sassnitz Trelleborg z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "pozytywna"

  jestem bardzo zadowolony z personelu i przebiegu podróży.

  Krzysztof Piotr płynął na trasie Sassnitz Trelleborg z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Sassnitz Przewodnik

Sassnitz to miasto położone na półwyspie Jasmund na wyspie Rugia, Niemcy. Miasto jest znanym portem i kurortem nadmorskim i jest bramą do pobliskiego Parku Narodowego Jasmund, najmniejszego parku narodowego, z unikalnym urwiskiem kredowym, które zainspirował artystów takich jak Casper David Friedrich. Od marca 2004 roku, park narodowy miał krajowe centrum parku na Königsstuhl, który ma dwie wystawy oferujące turystom wgląd w świat przyrody, Morze Bałtyckie oraz lasy bukowe w parku. Port rybacki i Muzeum (Fischerei- und Hafenmuseum) dokumentuje historię połowów na Rugii i starego portu Sassnitz. Wśród eksponatów jest rybacki kuter Havel (Fischcutter). W porcie, zwiedzający mogą zobaczyć brytyjską łódź podwodną HMS Otus, jak rowniez lodz ładunkowa Annemarie, która została przekształcona w 2007 roku na łodz pasażerska.

W wyniku jego dobrych połączeń z zapleczem i jego bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.

Trelleborg Przewodnik

Trelleborg jest najdalej na południe w Szwecji i może prześledzić swoja historię z powrotem do 13 wieku, kiedy miasto zostało przedstawione jako prezent ślubny od duńskiej rodziny królewskiej do szwedzkiego księcia Waldemara. Duńczycy następnie odzyskali miasto aż 1658, kiedy przeszlo z powrotem do szwedzkiego panowania. Trelleborg jest często odwiedzane przez ludzi podróżujących ze Szwecji do Niemiec ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lubeka - Travemünde w Niemczech. Te promy żeglarstwo rozpoczął w 1897 roku z linii Sassnitz;Trasa do Travemünde powstała w roku 1962, podczas gdy linia do byłego NRD miasta Rostock został otwarty po upadku muru berlińskiego w 1989 roku promy wykonania zarówno pasażerów na trasach jednodniowych wakacjach, samochody z rodziny, i ciężki ciężarówki na drodze przez Europę. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.