COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sassnitz - Trelleborg jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Sassnitz do Trelleborg - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.

Przewoźnicy Promowi - Sassnitz - Trelleborg

Opinie na temat Prom Sassnitz - Trelleborg

 • "Stena Line Sassnitz- Trelleborg- podróż"

  Płynęliśmy promem w cztery osoby-całą rodziną. Jesteśmy zadowoleni, obsługa była fachowa. Nie mieliśmy żadnych problemów, ani w jedną, jak i w drugą stronę. Pozdrawiamy serdecznie. I na pewno skorzystamy następnym razem.

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  ogolne wrazenie bardzo dobre

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróż"

  Wszystko przebiegło bez zakłóceń polecam połączenie

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróznik do szwecji"

  Witam! Często plywam do Szwecji tą trasą i jestem bardzo zadowolony tak z obsługi jak czasu -terminu przypłynięcia.Swoim znajomym polecam tę linię oraz operatora Directferries. Zyczę udanych rejsów oraz wielu pasażerów.Pozdrawiam!

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Sassnitz do Trelleborg

Na Direct Ferries mozesz porownac promy z Niemcy do Szwecji na polaczeniu Sassnitz Trelleborg w naszej szybkiej i latwej wyszukiwarce cenowej.

Oferujemy aktualne ceny promów z Sassnitz do Trelleborg bezpośrednio od operatorów promowych. Ceny możesz porównać, aby zaoszczędzić na swoim połączeniu. Uzyskanie ceny i rezerwacja biletu do Szwecji nigdy nie była łatwiejsza.

Kalkulacja oraz rezerwacja biletu promowego do Szwecji nigdy nie była łatwiejsza. Jedyne co musisz zrobić to wybrać trasę Sassnitz do Trelleborg z menu po lewej stronie, podać liczbę pasażerów i kliknij dalej!

Sassnitz - Przewodnik

Sassnitz to miasto położone na półwyspie Jasmund na wyspie Rugia, Niemcy. Miasto jest znanym portem i kurortem nadmorskim i jest bramą do pobliskiego Parku Narodowego Jasmund, najmniejszego parku narodowego, z unikalnym urwiskiem kredowym, które zainspirował artystów takich jak Casper David Friedrich. Od marca 2004 roku, park narodowy miał krajowe centrum parku na Königsstuhl, który ma dwie wystawy oferujące turystom wgląd w świat przyrody, Morze Bałtyckie oraz lasy bukowe w parku. Port rybacki i Muzeum (Fischerei- und Hafenmuseum) dokumentuje historię połowów na Rugii i starego portu Sassnitz. Wśród eksponatów jest rybacki kuter Havel (Fischcutter). W porcie, zwiedzający mogą zobaczyć brytyjską łódź podwodną HMS Otus, jak rowniez lodz ładunkowa Annemarie, która została przekształcona w 2007 roku na łodz pasażerska.

W wyniku jego dobrych połączeń z zapleczem i jego bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.


Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to najdalej na południe wysunięty port w Szwecji. W 13 wieku miasto zostało przedstawione jako prezent ślubny od duńskiej rodziny królewskiej do szwedzkiego księcia Waldemara. Duńczycy następnie odzyskali miasto aż 1658, kiedy przeszło z powrotem do szwedzkiego panowania. Trelleborg jest często odwiedzane przez ludzi podróżujących ze Szwecji do Niemiec ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lubeka - Travemünde w Niemczech. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Z Trelleborga kursują promy do Niemiec i Polski.