Travemunde do Trelleborg Prom

Travemunde Trelleborg polaczenie laczy Niemcy z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Travemunde Trelleborg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Travemunde do Trelleborg Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.

Travemunde - Trelleborg Armatorzy Promowi

  • TT Line
    • 3 Przeprawy Dziennie 8 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Travemunde Trelleborg

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Travemunde Trelleborg to samochod i 2 pasazerów.

Travemunde Przewodnik

Niemieckie miasto Travemunde znajduje się w Lubece i leży przy ujściu rzeki Trave w Zatoce Lubeckiej. Założona w 12. wieku przez Henryka Lwa, księcia Saksonii, kiedy zbudował fortecę w celu ochrony ujścia rzeki Trave, miasto zostało później poprawione przez Duńczyków i stało się w 1317 roku miastem. Miasto jest obecnie największym portem w Niemczech nad Morzem Bałtyckim. Popularne atrakcje w mieście to jego latarnia, której początki sięgają 1539 i jest najstarsza wzdłuż niemieckiego wybrzeża Bałtyku. Innym jest statek muzeum, Latający P-Liner Passat, który ma swoje umocowanie w ujściu rzeki Trave.

Promy z portu wyplywaja do Szwecji, Finlandii, Rosji, Łotwy i Estonii.

Trelleborg Przewodnik

Trelleborg jest najdalej na południe w Szwecji i może prześledzić swoja historię z powrotem do 13 wieku, kiedy miasto zostało przedstawione jako prezent ślubny od duńskiej rodziny królewskiej do szwedzkiego księcia Waldemara. Duńczycy następnie odzyskali miasto aż 1658, kiedy przeszlo z powrotem do szwedzkiego panowania. Trelleborg jest często odwiedzane przez ludzi podróżujących ze Szwecji do Niemiec ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lubeka - Travemünde w Niemczech. Te promy żeglarstwo rozpoczął w 1897 roku z linii Sassnitz;Trasa do Travemünde powstała w roku 1962, podczas gdy linia do byłego NRD miasta Rostock został otwarty po upadku muru berlińskiego w 1989 roku promy wykonania zarówno pasażerów na trasach jednodniowych wakacjach, samochody z rodziny, i ciężki ciężarówki na drodze przez Europę. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.