COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gdańsk - Nynäshamn jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Gdańsk do Nynäshamn - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Gdańsk - Nynäshamn

  • 7 Sailings Weekly 18 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Gdańsk - Nynäshamn

 • "Opinia"

  Dzień dobry Nigdy więcej nie skorzystam z Państwa usług Po wypełnieniu jednego formularza zgłoszeniowego dla mojej rodziny (jeden numer rezerwacji) i opłaceniu po kilku dniach próbowałam się z Państwem skontaktować niestety nie udało mi się to. Zadzwoniłam wiec do Polferries i wtedy dowiedziałam się że jestem w innej kajucie a pozostali członkowie mojej rodziny w innej kajucie. Pan z Polfferies zmienił moją rezerwacje tak abyśmy byli razem w jednej kajucie. Cała szczęśliwa byłam spokojna ze będziemy podróżować razem do momentu gdy przy odprawie na promie okazało się że Direct zmienił rezerwacje nie powiadamiając mnie i jednak nie będę podróżować z moja rodziną.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "do Sztokholmu"

  Mimo znacznej odległości podróż minęła szybko i przyjemnie. Na promie liczne atrakcje, nie bujało czego się obawiałem. Kajuty czyste, pościel świeża. Wybór dań i napojów duży.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Bardzo dobra

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Gdańsk do Nynäshamn

Gdańsk Nynäshamn polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Polferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 18 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Gdańsk Nynäshamn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Gdańsk - Przewodnik

Gdańsk jest miastem, które leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Polsce i jest stolicą województwa pomorskiego. Miasto położone jest na południowym krańcu Zatoki Gdańskiej przy ujściu rzeki Motławy. Wraz z pobliskim portem Gdynia, Gdańsk jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Historycznie ważny port morski i stoczniowy, Gdańsk był członkiem Hanzy. Miasto było również miejscem narodzin ruchu Solidarności, który pod przywództwem Lecha Wałęsy, odegrał ważną rolę w doprowadzeniu do zakończenia rządów komunistycznych w Europie Środkowej.

Większość atrakcji turystycznych w mieście znajduje się wzdłuż lub w pobliżu Ulicy Długiej (Long Street) i Długiego Targu (Długi Targ), arterii dla pieszych w otoczeniu budynków zrekonstruowanych w historycznym (przede wszystkim w 17 wieku) stylu, otoczony z obu stron przez piękne bramy miasta. Ta część miasta jest czasem określana jako Królewska, ponieważ kiedyś była tu ścieżka procesji królów podczas wizyty w mieście.

Polferries obsługuje połączenia promowe między Gdańskiem a Nynäshamn, na południe od Sztokholmu, w Szwecji, z czasem przeprawy około 18 godzin.


Nynäshamn - Przewodnik

Szwedzkie miasto i port znajduje się w województwie sztokholmskim i jest około 60 km na południe od Sztokholmu. Na początku 20 wieku, Nynashamn stał się znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostało zamknięte przed końcem I wojny światowej. Nastepnie miasto rozwinęło główne gałęzie przemysłu poprzez Telegrafverkets verkstäder (fabrykach rząd własnością firmy telekomunikacyjnej) w 1916 roku. Rafinerię zbudowano w 1928/29 przez Axel Ax: syn Johnson & Co. Każdego lata odbywają się tutaj lokalne targi rzemiosła. Podczas tych wydarzeń można przejechać się pociągiem parowym do i z Sztokholmu. Istnieje wiele restauracji i butików z lokalnie wykonanymi produktami.

Z portu odpływają promy mogą być brane do Gotlandii i Gdańsku w Polsce.