Gdańsk
Nynäshamn
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Gdańsk Nynäshamn

Gdańsk Nynäshamn polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Polferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 18 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Gdańsk Nynäshamn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Gdańsk do Nynäshamn - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Gdańsk do Nynäshamn?

Czas przeprawy promowej z Gdańsk do Nynäshamn wynosi około 18h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Gdańsk do Nynäshamn i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Gdańsk do Nynäshamn?

Cena promu z Gdańsk do Nynäshamn może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Gdańsk do Nynäshamn wynosi 390 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Gdańsk a Nynäshamn?

Jest 1 operator promowy dla Gdańsk do Nynäshamn i jest to
  • Polferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Gdańsk do Nynäshamn?

Zarezerwuj promy z Gdańsk do Nynäshamn poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Gdańsk do Nynäshamn?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Gdańsk do Nynäshamn z
  • Polferries

Czy można zabrać samochód na prom z Gdańsk do Nynäshamn?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Gdańsk do Nynäshamn z
  • Polferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Gdańsk do Nynäshamn?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Polferries

Jak daleko jest Nynäshamn od Gdańsk?

Odległość pomiędzy Gdańsk a Nynäshamn wynosi około 260 mil morskich.

Gdańsk - Przewodnik

Gdańsk jest miastem, które leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Polsce i jest stolicą województwa pomorskiego. Miasto położone jest na południowym krańcu Zatoki Gdańskiej przy ujściu rzeki Motławy. Wraz z pobliskim portem Gdynia, Gdańsk jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Historycznie ważny port morski i stoczniowy, Gdańsk był członkiem Hanzy. Miasto było również miejscem narodzin ruchu Solidarności, który pod przywództwem Lecha Wałęsy, odegrał ważną rolę w doprowadzeniu do zakończenia rządów komunistycznych w Europie Środkowej.

Większość atrakcji turystycznych w mieście znajduje się wzdłuż lub w pobliżu Ulicy Długiej (Long Street) i Długiego Targu (Długi Targ), arterii dla pieszych w otoczeniu budynków zrekonstruowanych w historycznym (przede wszystkim w 17 wieku) stylu, otoczony z obu stron przez piękne bramy miasta. Ta część miasta jest czasem określana jako Królewska, ponieważ kiedyś była tu ścieżka procesji królów podczas wizyty w mieście.

Polferries obsługuje połączenia promowe między Gdańskiem a Nynäshamn, na południe od Sztokholmu, w Szwecji, z czasem przeprawy około 18 godzin.


Nynäshamn - Przewodnik

Szwedzkie miasto i port znajduje się w województwie sztokholmskim i jest około 60 km na południe od Sztokholmu. Na początku 20 wieku, Nynashamn stał się znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostało zamknięte przed końcem I wojny światowej. Nastepnie miasto rozwinęło główne gałęzie przemysłu poprzez Telegrafverkets verkstäder (fabrykach rząd własnością firmy telekomunikacyjnej) w 1916 roku. Rafinerię zbudowano w 1928/29 przez Axel Ax: syn Johnson & Co. Każdego lata odbywają się tutaj lokalne targi rzemiosła. Podczas tych wydarzeń można przejechać się pociągiem parowym do i z Sztokholmu. Istnieje wiele restauracji i butików z lokalnie wykonanymi produktami.

Z portu odpływają promy mogą być brane do Gotlandii i Gdańsku w Polsce.


Gdańsk do Nynäshamn Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/05/2024 a 02.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Polferries 18:00 12:00 18 godziny wt., śr., czw., pt., sob., niedz.

Onboard the ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.