Gdansk do Nynashamn Prom

Gdansk Nynashamn polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Polferries. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 19 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Gdansk Nynashamn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Gdansk do Nynashamn Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.

Gdansk - Nynashamn Armatorzy Promowi

  • Polferries
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 19 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Gdansk Nynashamn

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gdansk Nynashamn to samochod i 2 pasazerów.

Gdansk Przewodnik

Gdańsk jest miastem, które leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Polsce i jest stolicą województwa pomorskiego. Miasto położone jest na południowym krańcu Zatoki Gdańskiej przy ujściu rzeki Motławy. Wraz z pobliskim portem Gdynia, Gdańsk jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Historycznie ważny port morski i stoczniowy, Gdańsk był członkiem Hanzy. Miasto było również miejscem narodzin ruchu Solidarności, który pod przywództwem Lecha Wałęsy, odegrał ważną rolę w doprowadzeniu do zakończenia rządów komunistycznych w Europie Środkowej.

Większość atrakcji turystycznych w mieście znajdują się wzdłuż lub w pobliżu Ulicy Długiej (Long Street) i Długiego Targu (Długi Targ), arterii dla pieszych w otoczeniu budynków zrekonstruowanych w historycznym (przede wszystkim w 17 wieku) stylu, otoczony z obu stron przez wyszukane bramy miasta. Ta część miasta jest czasem określana jako Królewska, ponieważ kiedyś była ścieżka procesji do wizyty królów.

Polferries obsługuje połączenia promowe między Gdańskiem a Nynäshamn, na południe od Sztokholmu, w Szwecji, z czasem przejazdu około 18 godzin.

Nynashamn Przewodnik

Szwedzkie miasto i port znajduje się w województwie sztokholmskim i jest około 60 km na południe od Sztokholmu. Na początku 20 wieku, Nynashamn stał się znany jako uzdrowiska, choć większość obiektów zostały zamknięte przed końcem I wojny światowej przybył głównych gałęzi przemysłu poprzez Telegrafverkets verkstäder (fabrykach rząd własnością firmy telekomunikacyjnej) w 1916 roku,rafinerii zbudowany w 1928/29 przez Axel Ax: syn Johnson & Co strona jest na serwerze port każdego lata, a także lokalne targi rzemiosła. Podczas tych wydarzeń pociąg parowy często prowadzi trasy do iz Sztokholmie. W miesiącach letnich, port jest pełen łodzi wszelkich rozmiarów, a toczy się zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Istnieje wiele restauracji i butików z miejscowo wykonane produkty.Głównym miastem jest przede wszystkim nowoczesny i budynki nieciekawe zwykle.

Z portu odpływają promy mogą być brane do Gotlandii i Gdańsku w Polsce.