Gdańsk
Nynäshamn
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Gdańsk - Nynäshamn jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom Gdańsk do Nynäshamn

Gdańsk Nynäshamn polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Polferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 18 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Gdańsk Nynäshamn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Gdańsk do Nynäshamn - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Gdańsk do Nynäshamn?

  Czas przeprawy promowej z Gdańsk do Nynäshamn wynosi około 18h. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Gdańsk do Nynäshamn?

  Cena promu z Gdańsk do Nynäshamn może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Gdańsk do Nynäshamn wynosi 242 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Gdańsk a Nynäshamn?

  Jest 1 operator promowy dla Gdańsk do Nynäshamn i jest to
  • Polferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Gdańsk do Nynäshamn?

  Zarezerwuj promy z Gdańsk do Nynäshamn poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Gdańsk do Nynäshamn?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Gdańsk do Nynäshamn z
  • Polferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Gdańsk do Nynäshamn?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Gdańsk do Nynäshamn z
  • Polferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Gdańsk do Nynäshamn?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Polferries
 • Jaka jest odległość od Gdańsk do Nynäshamn?

  Odległość pomiędzy Gdańsk a Nynäshamn wynosi około 259 mil morskich.

Opinie na temat Prom Gdańsk - Nynäshamn

 • "Opinia"

  Dzień dobry Nigdy więcej nie skorzystam z Państwa usług Po wypełnieniu jednego formularza zgłoszeniowego dla mojej rodziny (jeden numer rezerwacji) i opłaceniu po kilku dniach próbowałam się z Państwem skontaktować niestety nie udało mi się to. Zadzwoniłam wiec do Polferries i wtedy dowiedziałam się że jestem w innej kajucie a pozostali członkowie mojej rodziny w innej kajucie. Pan z Polfferies zmienił moją rezerwacje tak abyśmy byli razem w jednej kajucie. Cała szczęśliwa byłam spokojna ze będziemy podróżować razem do momentu gdy przy odprawie na promie okazało się że Direct zmienił rezerwacje nie powiadamiając mnie i jednak nie będę podróżować z moja rodziną.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "do Sztokholmu"

  Mimo znacznej odległości podróż minęła szybko i przyjemnie. Na promie liczne atrakcje, nie bujało czego się obawiałem. Kajuty czyste, pościel świeża. Wybór dań i napojów duży.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Bardzo dobra

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Gdańsk - Przewodnik

Gdańsk jest miastem, które leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Polsce i jest stolicą województwa pomorskiego. Miasto położone jest na południowym krańcu Zatoki Gdańskiej przy ujściu rzeki Motławy. Wraz z pobliskim portem Gdynia, Gdańsk jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Historycznie ważny port morski i stoczniowy, Gdańsk był członkiem Hanzy. Miasto było również miejscem narodzin ruchu Solidarności, który pod przywództwem Lecha Wałęsy, odegrał ważną rolę w doprowadzeniu do zakończenia rządów komunistycznych w Europie Środkowej.

Większość atrakcji turystycznych w mieście znajduje się wzdłuż lub w pobliżu Ulicy Długiej (Long Street) i Długiego Targu (Długi Targ), arterii dla pieszych w otoczeniu budynków zrekonstruowanych w historycznym (przede wszystkim w 17 wieku) stylu, otoczony z obu stron przez piękne bramy miasta. Ta część miasta jest czasem określana jako Królewska, ponieważ kiedyś była tu ścieżka procesji królów podczas wizyty w mieście.

Polferries obsługuje połączenia promowe między Gdańskiem a Nynäshamn, na południe od Sztokholmu, w Szwecji, z czasem przeprawy około 18 godzin.


Nynäshamn - Przewodnik

Szwedzkie miasto i port znajduje się w województwie sztokholmskim i jest około 60 km na południe od Sztokholmu. Na początku 20 wieku, Nynashamn stał się znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostało zamknięte przed końcem I wojny światowej. Nastepnie miasto rozwinęło główne gałęzie przemysłu poprzez Telegrafverkets verkstäder (fabrykach rząd własnością firmy telekomunikacyjnej) w 1916 roku. Rafinerię zbudowano w 1928/29 przez Axel Ax: syn Johnson & Co. Każdego lata odbywają się tutaj lokalne targi rzemiosła. Podczas tych wydarzeń można przejechać się pociągiem parowym do i z Sztokholmu. Istnieje wiele restauracji i butików z lokalnie wykonanymi produktami.

Z portu odpływają promy mogą być brane do Gotlandii i Gdańsku w Polsce.


Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.