COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Swinoujscie - Ystad jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Swinoujscie do Ystad - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Swinoujscie - Ystad

  • 19 Sailings Weekly 6 hr 30 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 7 hr 15 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Swinoujscie - Ystad

 • "Polecam "

  Polecam, mila obsluga 😊

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Gorąco polecam"

  Wszystko w najlepszym porządku

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "bardzo zadowolony"

  podróż z tym przewożnikiem godna polecenia

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wszystko w jak najlepszym porządku."

  Prom czysty, zadbany, obsługa kompetentna i przyjazna, a fotele wygodne, ze sporą ilością miejsca na nogi. Nawet opuszczenie fotela do pozycji półleżącej nie powodowało dyskomfortu u współpasażerów

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Swinoujscie do Ystad

Trasa promowa Swinoujscie Ystad łączy Polska z Szwecja i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Swinoujscie - Przewodnik

Polskie miasto i port w Świnoujściu znajduje się na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Zalewu Szczecińskiego, w północno-zachodniej części kraju. Większość miasta jest zbudowana na wyspach Uznam i Wolin, ale także na innych mniejszych wyspach, z których największa jest Karsibór. Niemiecki kurort Ahlbeck na wyspie Uznam jest bliskim sąsiadem Świnoujścia i jest połączone drogą i promenadą, która ma 12 km długości.

Ciekawe zabytki w mieście to Muzeum Połowów Dalekomorskich, które znajduje się w dawnym ratuszu. Eksponaty muzealne zawierają historię rybołówstwa morskiego, morskich zwierząt, miasta i jego okolic oraz starego sprzętu nawigacyjnego. Również w mieście jest fort Anioła, który został wybudowany w latach 1845 i 1858 i jest repliką Mauzoleum Hadriana w Rzymie. Koncerty i wystawy odbywają się w Forcie Zachodnim, który został wybudowany w latach 1843/63. Fort został zmodernizowany kilka razy w przeszłości, i po II wojnie światowej do 1962 roku był siedzibą Armii Czerwonej.

Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, z regularnymi połączeniami do miejsc w Danii i Szwecji.


Ystad - Przewodnik

Szwedzki miasto i port Ystad leży około 60 km na południowy wschód od Malmö. Niektóre z głównych atrakcji znajdują się wokół Stora Östergatan i Norregatans Stora,: takie 17 wieczny budynek Anglahuset. Ystad posiada piaszczyste plaże Sankta Maria Kyrka na Stortorget i Ystads Warto zajrzeć do Konstmuseum na św Knuts Torg, które jest wypełnione duńskimi dziełami sztuki i stoi obok biura turystycznego.

Ciekawym sposobem na zwiedzenie miasta jest wycieczka Wallander (Wallender fikcyjny szwedzki detektyw) z przewodnikiem, podczas której można zobaczyć większość miasta i jego zabytki. Jeśli nie wybierzesz tej opcji, to głównymi atrakcjami są plac św Knuta z XII wieku, klasztor Franciszkanów, obok kościoła św Petri i muzeum. Istnieją tu dobre kawiarnie i restauracje.