Swinoujscie do Ystad Prom

Swinoujscie Ystad trasa promowa laczy Polska z Szwecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Polferries obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 30 minuty gdy Unity Line serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 7 godz 15 min.

To daje 35 przeplyniecia tydzien na trasie Swinoujscie Ystad pomiedzy Polska i Szwecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Swinoujscie do Ystad Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.

Swinoujscie - Ystad Armatorzy Promowi

 • Polferries
  • 3 Przeprawy Dziennie 6 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Unity Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 7 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Swinoujscie Ystad

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Swinoujscie Ystad to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Swinoujscie - Ystad Prom

 • "Świnoujście-Ystad"

  Rejs rodzinny - bardzo nam się podobał.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Swinoujscie Ystad z Unity Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bylo warto :)"

  Podroz minela nam milo, mila obsluga, pyszne jedzenie a w kajutach czysto :)

  Mariusz płynął na trasie Swinoujscie Ystad z Unity Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "skania"

  bardzo fajny rejs polecam

  Marek płynął na trasie Swinoujscie Ystad z Unity Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ocena"

  jest ok

  Adam płynął na trasie Swinoujscie Ystad z Unity Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Swinoujscie Przewodnik

Polskie miasto i port w Świnoujściu znajduje się na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Zalewu Szczecińskiego, w północno-zachodniej części kraju. Większość miasta jest zbudowana na wyspach Uznam i Wolin, ale także na innych mniejszych wyspach, z których największa jest Karsibór. Niemiecki kurort Ahlbeck na wyspie Uznam jest bliskim sąsiadem Świnoujścia i jest połączone droga i promenada, która ma 12 km długości.

Ciekawe zabytki w mieście to Muzeum Połowy Dalekomorskich, które znajduje się w dawnym ratuszu. Eksponaty muzealne zawieraja historię rybołówstwa morskiego, morskich zwierząt, miasta i jego okolic oraz starego sprzętu nawigacyjnego. Również w mieście jest fort Anioła, który został wybudowany w latach 1845 i 1858 i jest repliką Mauzoleum Hadriana w Rzymie. Koncerty i wystawy odbywają się w Forcie Zachodnim, który został wybudowany w latach 1843/63. Fort został zmodernizowany kilka razy w przeszłości, i po II wojnie światowej do 1962 roku był siedzibą Armii Czerwonej.

Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, z regularnymi połączeniami do miejsc w Danii i Szwecji.

Ystad Przewodnik

Szwedzki miasta i portu Ystad jest bardzo popularnym miejscem gościem i jest około 60 km na południowy wschód od Malmö. Niektóre z głównych atrakcji znajdują się wokół Stora Östergatan i Norregatans Stora,: takie jak 17 wieku Anglahuset budynku. Uważaj też na piaszczystych plażach, Sankta Maria Kyrka na Stortorget i Ystads Konstmuseum na św Knuts Torg, która jest wypełniona duńskiej sztuki i stoi obok biura turystycznego.

Jeśli wziąć jeden z Wallander (Wallender fikcyjny szwedzki policjant) wycieczki można dostać się do zobaczyć większość miasta i większości zabytków. Jeśli nie wybierzesz, głównymi są placu św Knuta w XII wieku klasztor Szarych Friar, obok kościoła św Petri i muzeum. Istnieja dobre kawiarnie i restauracje.