Prom Gdynia do Karlskrona

Gdynia Karlskrona polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 10 godziny 16 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Gdynia Karlskrona zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Gdynia - Karlskrona

 • Stena Line
  • 3 Przeprawy Dziennie 10 godz 16 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Gdynia Karlskrona

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gdynia Karlskrona to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Gdynia - Karlskrona

 • "Stena line"

  Jest super. Zadowolony

  Artur płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Spirit

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ocena"

  Stena Line polecam, Direct Ferries nigdy w życiu

  Piotr płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  wspaniała ocena ogólna

  Krzysztof płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "PROMY STENA LINE"

  Podróżowaliśmy dwoma promami i zarówno ten z Gdyni do Karskrona jak ten powrotny były w porządku. Niestety w drodze powrotnej mieliśmy kabinę na poziomie 2 i czystością nie grzeszyła. Usługo na promie są takie jak w ofercie i nie mam im nic do zarzucenia. Obsługa bardzo miła i komunikatywna. Zamówiliśmy śniadanie w drodze do Szwecji- duży wybór i smaczne oraz kolację w drodze ze Szwecji i tutaj byliśmy naprawdę mile zaskoczeni zarówno wyborem dań jak i napojów. Generalnie polecam ale przy wyborze kabin lepiej zwrócić uwagę na którym są poziomie.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Gdynia - Przewodnik

Gdynia leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w województwie pomorskim, i jest ważnym portem morskim na Zatoce Gdańskiej. Miasto jest gospodarzem wielu eventów w tym: Gdynia Film Festival, Open'er, który jest jednym z największych festiwali muzycznych w Europie, przyciągającym wielu artystów muzycznych lub Viva Beach Party - dwudniowa impreza techno wykonana na publicznej plaży w Gdyni.

Port w Gdyni oferuje 2 razy dziennie przeprawy promowe między Polską i Szwecją na trasie do Karlskrony. Rejs z przewoźnikiem Stena Line trwa ok.12h. Udogodnienia w porcie są bardzo ograniczone, a pasażerowie szukający jedzenia i napojów znajdą je w mieście.

Karlskrona - Przewodnik

Szwedzkie miasto Karlskrona jest położone na 30 wyspach we wschodniej części archipelagu Blekinge. Inne zaludnione wyspy archipelagu są w Salto, Hästö, Langø i ASPO.Wysepka Stumholmen był dawniej własnością Marynarki Wojennej, a dziś mieści się w nim Muzeum Narodowe Naval (Marinmuseum). Poza miastem leży archipelag Karlskrona, najbardziej na południe wysunięty archipelag Szwecji, dokąd kursują promy z Karlskrony.

Miasto położone jest w południowo-wschodnim rogu Szwecji i ma doskonałe połączenia do innych miejscowości nad Morzem Bałtyckim. Stena Line oferuje połączenie promowe osobowe i cargo do Gdyni w Polsce.