Prom Gdynia do Karlskrona

Gdynia Karlskrona polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny 31 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Gdynia Karlskrona zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Gdynia - Karlskrona

Średnia cena promu Gdynia Karlskrona

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gdynia Karlskrona to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Gdynia - Karlskrona

 • "Stena line"

  Jest super. Zadowolony

  Artur płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Spirit

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ocena"

  Stena Line polecam, Direct Ferries nigdy w życiu

  Piotr płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  wspaniała ocena ogólna

  Krzysztof płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "PROMY STENA LINE"

  Podróżowaliśmy dwoma promami i zarówno ten z Gdyni do Karskrona jak ten powrotny były w porządku. Niestety w drodze powrotnej mieliśmy kabinę na poziomie 2 i czystością nie grzeszyła. Usługo na promie są takie jak w ofercie i nie mam im nic do zarzucenia. Obsługa bardzo miła i komunikatywna. Zamówiliśmy śniadanie w drodze do Szwecji- duży wybór i smaczne oraz kolację w drodze ze Szwecji i tutaj byliśmy naprawdę mile zaskoczeni zarówno wyborem dań jak i napojów. Generalnie polecam ale przy wyborze kabin lepiej zwrócić uwagę na którym są poziomie.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Gdynia - Przewodnik

Gdynia leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w województwie pomorskim, i jest ważnym portem morskim na Zatoce Gdańskiej. Miasto jest gospodarzem wielu eventów w tym: Gdynia Film Festival, Open'er, który jest jednym z największych festiwali muzycznych w Europie, przyciągającym wielu artystów muzycznych lub Viva Beach Party - dwudniowa impreza techno wykonana na publicznej plaży w Gdyni.

Port w Gdyni oferuje 2 razy dziennie przeprawy promowe między Polską i Szwecją na trasie do Karlskrony. Rejs z przewoźnikiem Stena Line trwa ok.12h. Udogodnienia w porcie są bardzo ograniczone, a pasażerowie szukający jedzenia i napojów znajdą je w mieście.

Karlskrona - Przewodnik

Szwedzkie miasto Karlskrona jest położone na 30 wyspach we wschodniej części archipelagu Blekinge. Inne zaludnione wyspy archipelagu są w Salto, Hästö, Langø i ASPO.Wysepka Stumholmen był dawniej własnością Marynarki Wojennej, a dziś mieści się w nim Muzeum Narodowe Naval (Marinmuseum). Poza miastem leży archipelag Karlskrona, najbardziej na południe wysunięty archipelag Szwecji, dokąd kursują promy z Karlskrony.

Miasto położone jest w południowo-wschodnim rogu Szwecji i ma doskonałe połączenia do innych miejscowości nad Morzem Bałtyckim. Stena Line oferuje połączenie promowe osobowe i cargo do Gdyni w Polsce.