Gdynia do Karlskrona Prom

Gdynia Karlskrona polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny 31 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Gdynia Karlskrona zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Gdynia do Karlskrona Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.

Gdynia - Karlskrona Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 3 Przeprawy Dziennie 9 godz 31 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Gdynia Karlskrona

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gdynia Karlskrona to samochod + 2 pasazerów.

Gdynia Przewodnik

Gdynia jest miastem, które leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Polsce, w województwie pomorskim, i jest ważnym portem morskim na Zatoce Gdańskiej. Miasto jest gospodarzem "Gdynia Film Festival" gdzie rowniez odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmow Losowych w listopadzie 2014 roku. Miasto jest również gospodarzem festiwalu Open'er, który jest jednym z największych festiwali muzycznych w Europie, który przyciąga wielu hip-hop, rock i elektronicznych artystow muzycznych. Kolejnym ważnym wydarzeniem letnim w Gdyni jest Viva Beach Party, która jest duża dwudniowa impreza techno wykonana na publicznej plaży w Gdyni.

Port w Gdyni świadczy usługi promowe między Polską i Szwecją. Udogodnienia w porcie są bardzo ograniczone, a pasażerowie szukający jedzenia i napoji znajda je w mieście. Jeden prom, prowadzony przez Stena Lines, prowadzi od portu do Karlskrony w Szwecji. Przejazdy odbywają się dwa razy dziennie, a czas podróży to 12 godzin.

Karlskrona Przewodnik

Szwedzkie miasto Karlskrona jest rozłożona na 30 wysp we wschodniej części archipelagu Blekinge. Inne wyspy archipelagu zaludnionych są w Salto, Hästö, Langø i ASPO.Wysepka Stumholmen był dawniej własnością Marynarki Wojennej, a dziś mieści się w nim Muzeum Narodowe Naval (Marinmuseum). Poza miastem leży archipelag Karlskrona, najbardziej na południe szwedzkich archipelagów gdzie kilka wysp połączonych z miasta promem. Bez pierścienia zabezpieczającego dużych i małych wysp otaczających miasto, króla Karola XI, prawdopodobnie nie wybrano Trossö dla swojej nowej bazy marynarki wojennej. Wyspy wahają się od tych, które mają od jednego do 1500 mieszkańców, na wyspach i bez połączenia z lądem.

Miasto położone jest w południowo-wschodnim rogu Szwecji i ma doskonałe połączenia do innych miejscowości nad Morzem Bałtyckim. Nie ma połączenia promowe z Gdyni w Polsce transportu towarów i osób.