Maritima Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Maritima Ferries

Przewoźnik Maritima Ferries (dawniej SNCM do grudnia 2015) jest głównym operatorem promowym łączącym główny ląd Francji z Korsyką, Algierią i Tunezją.

Maritima Ferries działa przez cały rok promem z Marsylii, głównego portu handlowego we Francji. Oferuje on również regularne wycieczki do Korsyki portami Ajaccio, Propriano, Bastia, Ile Rousse, jak również bezpośrednie połączenie z nadmorskim

Kurorcie Porto-Vecchio.

Twój urlop zaczyna się od momentu, kiedy przybywają na pokładzie statków Maritima promów. Istnieje możliwość wyboru różnych typów kabin i prom wycieczkowy "Danielle Casanova" może pomieścić 2200 pasażerów i 700 samochodów.

Zobacz Maritima Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Maritima Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Maritima Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Maritima Ferries

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.