Saronic Islands

Porownaj promy z Wyspy Sarońskie do Grecja

Liczne trasy promowe łączą Wyspy Sarońskie z Ateny. 5 firmy promowe kursuje na 23 ferry routes do Poros (Wyspy Sarońskie) do Pireus, Ermioni, Hydra, Porto Heli, Spetses, Egina i Methana, Egina do Pireus, Methana, Agistri Myli i Agistri, Hydra do Pireus, Ermioni, Poros (Wyspy Sarońskie), Porto Heli i Spetses, Spetses do Pireus, Ermioni, Hydra, Porto Heli i Poros (Wyspy Sarońskie) i Agistri do Pireus i Egina. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Ateny zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 0 godzina 10 minuta.

Mapa połączeń promowych z Wyspy Sarońskie do Grecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Wyspy Sarońskie do Grecja

Wyspy Sarońskie - przewodnik:

Wyspy Sarońskie biorą swoją nazwę od Zatoki Sarońskiej, w której się znajdują.
Głowne zamieszkane wyspy to Salamis, Aegina, Angistri i Poros.
Wyspy Sarońskie są popularne wśród turystów, zwłaszcza Greków mieszkających na półwyspie.

Grecja - przewodnik:

Grecja jest jednym z najbardziej turystycznych krajów na świecie. Oferuje ok. 16 000 kilometrów wybrzeża łącznie z licznymi wyspami.

Grecja jest krajem różnorodnym, od górzystego głównego lądu do pięknych wysp z ich białymi domkami i niebieskimi kopułami kościołów. Wiele greckich plaż zostało wyróżnionych Błękitną Flagą, a bogata historia oraz spuścizna kraju dala mu 18 miejsc światowego dziedzictwa UNESCO.

Do Grecji łatwo dostać się promem przez Morze Adriatyckie z Włoch. Wielu przewoźników promowych oferuje przeprawy między licznymi wyspami. Krótkie trasy obsługiwane są przez szybkie katamarany lub wodoloty.