Wyspy Sarońskie

Jak zarezerwowac promy z Wyspy Sarońskie do Grecji

Nie brakuje opcji do wyboru, jesli chodzi o wybor promu z Wyspy Sarońskie do Grecji. Są 3 firmy promowe o lacznej ilosci 21 Trasy laczac Poros (Wyspy Sarońskie) do Pireus, Egina do Pireus & Agistri, Agistri do Pireus & Egina, Hydra do Pireus, Ermioni, Poros (Wyspy Sarońskie), Porto Heli & Spetses, Spetses do Pireus, Ermioni, Hydra, Porto Heli & Poros (Wyspy Sarońskie), Egina do Pireus & Agistri, Agistri do Pireus & Egina, Hydra do Pireus, Ermioni, Poros (Wyspy Sarońskie), Porto Heli & Spetses, Poros (Wyspy Sarońskie) do Pireus, Ermioni, Hydra, Porto Heli, Spetses, Egina & Methana, Spetses do Pireus, Ermioni, Hydra, Porto Heli & Poros (Wyspy Sarońskie) & Hydra do Pireus, Ermioni, Poros (Wyspy Sarońskie), Porto Heli & Spetses.

Najszybsza trasa miedzy Wyspy Sarońskie i Grecja jest Egina do Agistri z czasem trwania przeplyniecia okolo 10 minuty. Przy tak wielu trasach w ofercie, ulatwia porownac wszystkie podobne trasy w jednym kliknieciu, dzieki czemu mozesz szybko znalezc to, czego szukasz.

Mapa połączeń promowych z Wyspy Sarońskie do Grecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Wyspy Sarońskie:

Wyspy Sarońskie biorą swoją nazwę od Zatoki Sarońskiej, w której się znajdują.
Głowne zamieszkane wyspy to Salamis, Aegina, Angistri i Poros.
Wyspy Sarońskie są popularne wśród turystów, zwłaszcza Greków mieszkających na półwyspie.

o Grecja:

Grecja jest jednym z najbardziej tyrystycznych krajow na swiecie. Razem z Morzem Egejskim na wschodzie od glownego ladu i wieloma wyspami Grecja oferuje ok. 16000 kilometrow wybrzeza.

Grecja jest krajem roznorodnym, od gorzastego glownego ladu do pieknych wysp z ich bialymi domkami i niebieskimi kopulami kosciolow. Wiele Wiele greckich plaz zostalo wyroznione Blekitna Flaga, a bogata historia oraz spuscizna kraju dala mu go 18 swiatowego dziedzictwa UNESCO.

Jest latwo dostac sie promem do glownego ladu Grecji przez Morze Adriatyckie z Wloch. W kraju, ze wzgledu na duza liczba wysp, istnieje wiele firm promowych. Dlugie rejsy sa oferowane przez monwencjonalne promy pasazerskie, gdzie krotkie przejazdy pomiedzy wyspami sa prowadzone przez szybkiej predkosci katamarany i wodoloty.