Szwecja

Jak zarezerwowac promy z Szwecja do Finlandii

Posiadamy liczne polaczenia promowe operowane z Szwecja do Finlandii. Promy obecnie lacza 4 porty w Szwecja z 4 porty w Finlandia.

Lacznie jest 26 polaczenia promowe kazdego dnia z wyborem 9 Trasy, ktore sa operowane przez 6 firmy promowe wlacznie z Tallink Silja, Viking Line, Finnlines, Eckerö Linjen, St Peter Line & Wasaline z najkrotszym czasem polaczenia trwajacym okolo 1 godzina 45 minuty (Grisslehamn do Eckero).

Jest to generalne podsumowanie oferowanych uslug pomiedzy Szwecja a Finlandia, po wiecej informacji wybierz z naszej Wyszukiwarka.

Mapa połączeń promowych z Szwecja do Finlandia

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Szwecja:

Szwecja jest najwiekszym krajem w Polsnocnej Europie. Graniczy z z Norwegia na zachodzie i z Finlandia na wschodzie.

Kraj jest znany z pieknych krajobrazow. Stolica Szwecji jest Sztokholm szybko rozwijajace sie miasto, posiadajaca 14 wysp polaczonych 57 mostami, gdzie jest miastem mody i zabytkowych dzielnic.

Na polnocy kraju znajdziesz krainy pokryte sniegiem, z pieknymi gorami,lasami I reniferami oraz hipnotyzujace Polnoncne Swiatla.

Szwecja jest dobrym miejscem wyplyniecia do innych miejsc w Skandynawii i polnocnej Europy.
Z wieloma portami na wybrzezu operujacymi liniami promowymi, podroz jest wygodna by zwiedzic wyspy kraju i sasiadujace kraje.

o Finlandia:

Finlandia to kraj oraz największy półwysep w północnej Europie, graniczący ze Szwecją na zachodzie i Rosją na wschodzie.

"Kraina tysiąca jezior" (ich liczba to w rzeczywistości około 187 tysięcy), znana jest również jako "krainy tysiąca wysp", co czyni ją jednym z prawdziwych europejskich wielkich bezdroży. Ponadto oferuje barzo dobre warunki do uprawiania kajakarstwa.

Stolica kraju, Helsinki, położona jest na południowym wybrzeżu i jest zdecydowanie najbardziej zaludnionym obszarem w Finlandii. Stolica oferuje sztukę na najwyższym poziomie oraz innowacyjną kulturę gastronomiczną. Wysoko wykwalifikowani kucharze serwują lokalne specjały w lokalach gastronomicznych na terenie całego miasta.

Podróż promem to świetny sposób, aby dotrzeć do fińskich wybrzeży. Istnieją liczne połączenia ze Szwecji przez Zatokę Botnicką, z Europy Wschodniej przez Zatokę Fińską oraz z Niemiec przez Morze Bałtyckie. Trasy te obsługiwane są przez znakomite firmy promowe, posiadające duże floty złożone z luksusowych statków.