Kapellskar
Turku
Promy do Finlandia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Kapellskar Turku

Kapellskar Turku polaczenie laczy Szwecja z Finlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tallink Silja Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Kapellskar Turku zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Finlandii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Kapellskar do Turku?

Czas przeprawy promowej z Kapellskar do Turku wynosi około 8h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Kapellskar do Turku i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Kapellskar do Turku?

Cena promu z Kapellskar do Turku może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Kapellskar do Turku wynosi 155 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Kapellskar a Turku?

Jest 1 operator promowy dla Kapellskar do Turku i jest to
  • Tallink Silja

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Kapellskar do Turku?

Zarezerwuj promy z Kapellskar do Turku poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Kapellskar do Turku?

Nie możesz podróżować jako pasażer pieszy, obecnie możesz podróżować promem tylko z pojazdem.

Czy można zabrać samochód na prom z Kapellskar do Turku?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Kapellskar do Turku z
  • Tallink Silja

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Kapellskar do Turku?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Turku od Kapellskar?

Odległość pomiędzy Kapellskar a Turku wynosi około 193 mil morskich.

Kapellskar - Przewodnik

Kapellskar to miasto i port położone około 90 km na północ od Sztokholmu w Szwecji.

Miasto jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i jest obsługiwany przez regularne połączenia promowe do Mariehamn, Naantall i Paldiski. Kapellskär jest najbardziej wysunietym na północ portuem w "portach w Sztokholmu" i jest ważny dla pasażerów oraz przewozow ładunków do / ze Sztokholmu / Mälardalen, Finlandii, Norwegii, Rosji i krajach bałtyckich. Port ma bardzo krótkie trasy co czyni go bardzo atrakcyjnym dla szybkich rejsów i zmian do Finlandii, Estonii i na Wyspy Alandzkie. Odprawa kończy się na 1 godzinę przed odplynieciem.

Miasto jest w gminie Norrtalje, która jest gmina w województwie sztokholmskim w wschodniej centralnej Szwecji. Wiele domów w Norrtalje to domki letniskowe, tylko zamieszkałe w okresie letnim. Wynika to z jego położenia geograficznego przez archipelagu sztokholmskiego, który sprawia, że jest popularne wśród mieszkancow jak i turystów.


Turku - Przewodnik

Turku jest najstarszym miastem w Finlandii i dawną stolicą, a obecnie piątym co do wielkości miastem w kraju. Mimo, że bardzo niewiele średniowiecznych atrakcji zachowało się w Turku, miasto z powodzeniem udało się utrzymać silny charakter historyczny i różne eksponaty archeologiczne można oglądać muzeach. Latem Turku jest szczególnie żywy, kiedy tłumy gromadzą się wokół brzegów rzeki (Aura) oraz wiele łodzi zacumowanych jest w samym sercu miasta. Rynek Kauppatori to również centrum aktywności w Turku i odgrywa ważną rolę w turystyce i w spotkaniach towarzyskich. Warto zwiedzić tutaj zamek, który szczyci się lochami pochodzącymi z 13 wieku. Również słynna jest Katedra w Turku, która zaliczana jest do najbardziej znaczących kościołów w Finlandii i zawiera wiele ciekawych kapliczek.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.