Bali

Jak zarezerwować promy z Bali do Lombok

3 trasy łączą Bali i Lombok oferując w sumie 18 przepraw w tygodniu. Bluewater Express oferuje 2 tras, Serangan do Teluk Kode dziala 7 razy w tygodniu & Padangbai do Teluk Kode okolo 7 razy w tygodniu. Bali Eka Jaya oferuje 1 trasa, Padangbai do Bangsal oferuje 4 razy w tygodniu.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Bali do Lombok zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Bali do Lombok

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bali - przewodnik:

Bali położona jest między Javą na zachodzie oraz Lombokiem na wschodzie należącym do Małych Wysp Sundajskich w Indonezji.

Na tej małej wyspie znajdziesz około 10.000 świątyń i żywą kulturę artystyczną. Bali ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko malownicze plaże i doskonałe warunki do surfowania. Oprócz swojego naturalnego piękna turystów moze urzec balijski styl życia Happy-Go-Lucky, który sprawia, że trudno jest opuścić wyspę.

Na Bali możesz zobaczyć i doświadczyć wielu ciekawych rzeczy: Kuta na południu słynie z nocnego życia, Ubud charakteryzuje się pięknymi polami ryżowymi, podczas gdy serce wyspy zdominowane jest przez wulkany i świątynie na wzgórzach oraz kapliczki.

Podróż promem jest wygodnym sposobem na odkrywanie pięknych wysp Indonezji, a Bali jest doskonałym punktem wyjścia: wzdłuż wschodniego wybrzeża znajdziesz kilka portów, z których możesz popłynąć na wyspy Lombok i Gili.