Bali

Jak zarezerwowac promy z Bali do Lombok

Posiadamy liczne polaczenia promowe operowane z Bali do Lombok. Promy obecnie lacza 4 porty w Bali z 3 porty w Lombok.

Lacznie jest 18 polaczenia promowe kazdego dnia z wyborem 9 Trasy, ktore sa operowane przez 9 firmy promowe wlacznie z Bluewater Express, Marina Srikandi, FreeBird Express, Scoot Fast Cruises, Mahi Mahi Dewata, Gili Getaway, Gili Gili Fast Boat, Bali Eka Jaya & Patagonia Xpress z najkrotszym czasem polaczenia trwajacym okolo 1 godzina 30 minuty (Padangbai do Senggigi).

Jest to generalne podsumowanie oferowanych uslug pomiedzy Bali a Lombok, po wiecej informacji wybierz z naszej Wyszukiwarka.

Mapa połączeń promowych z Bali do Lombok

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Bali:

Bali położona jest między Javą na zachodzie oraz Lombokiem na wschodzie należącym do Małych Wysp Sundajskich w Indonezji.

Na tej małej wyspie znajdziesz około 10.000 świątyń i żywą kulturę artystyczną. Bali ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko malownicze plaże i doskonałe warunki do surfowania. Oprócz swojego naturalnego piękna turystów moze urzec balijski styl życia Happy-Go-Lucky, który sprawia, że trudno jest opuścić wyspę.

Na Bali możesz zobaczyć i doświadczyć wielu ciekawych rzeczy: Kuta na południu słynie z nocnego życia, Ubud charakteryzuje się pięknymi polami ryżowymi, podczas gdy serce wyspy zdominowane jest przez wulkany i świątynie na wzgórzach oraz kapliczki.

Podróż promem jest wygodnym sposobem na odkrywanie pięknych wysp Indonezji, a Bali jest doskonałym punktem wyjścia: wzdłuż wschodniego wybrzeża znajdziesz kilka portów, z których możesz popłynąć na wyspy Lombok i Gili.