Anglia

Jak zarezerwować promy z Anglia do Francji

Anglia oferuje liczne połączenia promowe do Francji. Promy obecnie łączą 5 porty w Anglia z 8 porty w Francja.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 10 Trasy, które są operowane przez 4 firmy promowe w tym Irish Ferries, DFDS Seaways, Brittany Ferries & P&O Ferries. Najkrótszy rejs trwa około 1 godzina 30 minuty (Dover do Calais).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Anglia do Francji, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Anglia do Francja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Anglia - przewodnik:

Anglia obejmuje centralna i południową część Wielkiej Brytanii.

Obejmuje ok 100 wysepek w tym Isle of Wight i Wyspy Scilly na Kanale La Manche.

Stolica Anglii, Londyn, jest ogromnym i różnorodnym centrum finansowym, kultury i mody.

Promy z Anglii do Holandii są bardzo popularnym środkiem transportu. Jest to doskonała alternatywa do przepraw z Dover do Francji. Podczas przeprawy przez Morze Północne można dobrze wypocząć i wyspać się przed dalszą podróżą po Europie. Idealna opcja dla rodzin z dziećmi.

Francja - przewodnik:

Francja jest jednym z najbardziej turystycznych państw na świecie, a tym samym jednym z najbardziej zróżnicowanym geograficznie krajów w Europie.

Francja to nie tylko Paryż z Wieżą Eiffla, ale także malownicze Alpy, Lazurowe Wybrzeże i lawendowe pola. Nie można zapomnieć też o niezliczonych winnicach i innych zabytkach.

Jest wiele sposobów by dostać się do Francji, prom to jeden z szybszych i prostszych. Wiele z najwiekszych Europejskich przewoźników posiadają polaczenia pomiędzy Francja, a innymi krajami, wyspami z regularnymi przejściami. Od Wielkiej Brytanii i Irlandii do północy , Wysp Śródziemnomorskich , Północnej Afryki i na południ kraju.

Francuskie porty oferują liczne połączenia promowe nie tylko z Anglią, ale także z Irlandią, krajami Afryki Północnej (Tunezja, Algieria, Maroko) lub wyspami Korsyka i Sardynią.