Wyspy Jońskie

Jak zarezerwować promy z Wyspy Jońskie do Grecji

Wyspy Jońskie oferuje liczne połączenia promowe do Grecji. Promy obecnie łączą 1 port w Wyspy Jońskie z 2 porty w Grecja.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 6 Trasy, które są operowane przez 1 firma promowa w tym Levante Ferries. Najkrótszy rejs trwa około 20 minuty (Sami do Ithaka (Pisaetos)).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Wyspy Jońskie do Grecji, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Wyspy Jońskie do Grecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Wyspy Jońskie do Grecja

Wyspy Jońskie - przewodnik:

Wyspy Jońskie są archipelagiem greckim, leżącym niedaleko zachodniego wybrzeża Grecji na Morzu Jońskim, składającym się z Korfu, Kefalonii, Zakynthos, Lefkady, Itaki, Paxos and Kythiry.

Wyspy Jońskie są znane ze swoich piaszczystych plaż, krystalicznie czystych wód, czarujących wiosek i przepięknych krajobrazów.
Tak jak wiele innych greckich wysp, latem Wyspy Jońskie są rajem dla turystów.

Grecja - przewodnik:

Grecja jest jednym z najbardziej turystycznych krajów na świecie. Oferuje ok. 16 000 kilometrów wybrzeża łącznie z licznymi wyspami.

Grecja jest krajem różnorodnym, od górzystego głównego lądu do pięknych wysp z ich białymi domkami i niebieskimi kopułami kościołów. Wiele greckich plaż zostało wyróżnionych Błękitną Flagą, a bogata historia oraz spuścizna kraju dala mu 18 miejsc światowego dziedzictwa UNESCO.

Do Grecji łatwo dostać się promem przez Morze Adriatyckie z Włoch. Wielu przewoźników promowych oferuje przeprawy między licznymi wyspami. Krótkie trasy obsługiwane są przez szybkie katamarany lub wodoloty.