Wyspy Jońskie

Jak zarezerwowac promy z Wyspy Jońskie do Grecji

Posiadamy liczne polaczenia promowe operowane z Wyspy Jońskie do Grecji. Promy obecnie lacza 2 porty w Wyspy Jońskie z 2 porty w Grecja.

Lacznie jest 22 polaczenia promowe kazdego dnia z wyborem 7 Trasy, ktore sa operowane przez 2 firmy promowe wlacznie z Kefalonian Lines & Ionian Group z najkrotszym czasem polaczenia trwajacym okolo 25 minuty (Sami do Ithaka (Pisaetos)).

Jest to generalne podsumowanie oferowanych uslug pomiedzy Wyspy Jońskie a Grecja, po wiecej informacji wybierz z naszej Wyszukiwarka.

Mapa połączeń promowych z Wyspy Jońskie do Grecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Wyspy Jońskie:

Wyspy Jońskie są archipelagiem greckim, leżącym niedaleko zachodniego wybrzeża Grecji na Morzu Jońskim, składającym się z Korfu, Kefalonii, Zakynthos, Lefkady, Itaki, Paxos and Kythiry.

Wyspy Jońskie są znane ze swoich piaszczystych plaż, krystalicznie czystych wód, czarujących wiosek i przepięknych krajobrazów.
Tak jak wiele innych greckich wysp, latem Wyspy Jońskie są rajem dla turystów.

o Grecja:

Grecja jest jednym z najbardziej tyrystycznych krajow na swiecie. Razem z Morzem Egejskim na wschodzie od glownego ladu i wieloma wyspami Grecja oferuje ok. 16000 kilometrow wybrzeza.

Grecja jest krajem roznorodnym, od gorzastego glownego ladu do pieknych wysp z ich bialymi domkami i niebieskimi kopulami kosciolow. Wiele Wiele greckich plaz zostalo wyroznione Blekitna Flaga, a bogata historia oraz spuscizna kraju dala mu go 18 swiatowego dziedzictwa UNESCO.

Jest latwo dostac sie promem do glownego ladu Grecji przez Morze Adriatyckie z Wloch. W kraju, ze wzgledu na duza liczba wysp, istnieje wiele firm promowych. Dlugie rejsy sa oferowane przez monwencjonalne promy pasazerskie, gdzie krotkie przejazdy pomiedzy wyspami sa prowadzone przez szybkiej predkosci katamarany i wodoloty.