Wyspy Skopelos

Jak zarezerwować promy z Wyspy Skopelos do Grecji

Liczne trasy promowe łączą Wyspy Skopelos z Grecja. 4 firmy promowe kursuje na 12 Trasy do Chora (Skopelos) do Alonnisos, Glossa (Skopelos) do Skiathos, Chora (Skopelos), Volos, Alonnisos, Agios Konstantinos & Mantoudi, Chora (Skopelos) do Alonnisos, Skiathos, Saloniki, Mantoudi, Glossa (Skopelos) & Volos, Glossa (Skopelos) do Skiathos, Chora (Skopelos), Volos, Alonnisos, Agios Konstantinos & Mantoudi, Chora (Skopelos) do Alonnisos, Skiathos, Saloniki, Mantoudi, Glossa (Skopelos) & Volos, Glossa (Skopelos) do Skiathos, Chora (Skopelos), Volos, Alonnisos, Agios Konstantinos & Mantoudi, Chora (Skopelos) do Alonnisos, Skiathos, Saloniki, Mantoudi, Glossa (Skopelos) & Volos, Glossa (Skopelos) do Skiathos, Chora (Skopelos), Volos, Alonnisos, Agios Konstantinos & Mantoudi, Chora (Skopelos) do Alonnisos, Skiathos, Saloniki, Mantoudi, Glossa (Skopelos) & Volos, Glossa (Skopelos) do Skiathos, Chora (Skopelos), Volos, Alonnisos, Agios Konstantinos & Mantoudi & Chora (Skopelos) do Alonnisos, Skiathos, Saloniki, Mantoudi, Glossa (Skopelos) & Volos. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Grecja zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 15 minuty.

Mapa połączeń promowych z Wyspy Skopelos do Grecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Wyspy Skopelos do Grecja

Wyspy Skopelos - przewodnik:

Wyspa Skopelos leży na wschód od Grecji, między Skiathos i Alonnissos, i należy do archipelagu Sporadów.

Skopelos ma cudowne wybrzeże. Południowo-zachodnia strona wyspy oferuje piaszczyste plaże i spokojne wody, natomiast zachodnia i wschodnia część zdominowana jest przez góry.

Grecja - przewodnik:

Grecja jest jednym z najbardziej turystycznych krajów na świecie. Oferuje ok. 16 000 kilometrów wybrzeża łącznie z licznymi wyspami.

Grecja jest krajem różnorodnym, od górzystego głównego lądu do pięknych wysp z ich białymi domkami i niebieskimi kopułami kościołów. Wiele greckich plaż zostało wyróżnionych Błękitną Flagą, a bogata historia oraz spuścizna kraju dala mu 18 miejsc światowego dziedzictwa UNESCO.

Do Grecji łatwo dostać się promem przez Morze Adriatyckie z Włoch. Wielu przewoźników promowych oferuje przeprawy między licznymi wyspami. Krótkie trasy obsługiwane są przez szybkie katamarany lub wodoloty.