Porownaj promy z Sycylia do Wyspy Eolskie
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Sycylia - przewodnik

Sicilia polozona jest na poludniu Wloch i jest najwieksza wyspa na Morzu Srodziemnym,dzielaca lad z Ciesninia Mesina.

Usytulowana pomiedzy Wschodem , a Zachodem, Afryka, a Europa jest prawdziwym skrzyzowaniem drog i kultury na Morzu Srodziemnomorkim.
Z wieloma krajobrazami z blyszczacymi morzami, ruchliwymi gorami.Sceneria tworza dramatyczne i trwale wrazenia na zwiedzajacych.

Z wielu cudow natury i dlugich cieplych porach roku, Sycylia jest atrakcyjna przez caly rok.

Sycylia jest centrum dla polaczen promowych, operujacych przez najwieksze firmy promowe w Europie i z sasiednich wysp, portow na glownym ladzie, Malcie, Polnocnej Afryce przez Tunezje.

Wyspy Eolskie - przewodnik

Wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Wyspy Liparyjskie to wulkaniczny archipelag na Morzu Tyrreńskim, u północnych wybrzeży Sycylii, składający się z wielu wysp i kilku małych wysepek.

W skład wysp wchodzą: Lipari (największa i najbardziej zaludniona), Filicudi (małe zachodnia wyspa z niewielką bazą turystyczną), Alicudi (druga najmniejsza z zamieszkanych i najbardziej oddalonych wysp), Salina (jedna z większych wysp i najbardziej zielona z najpiękniejszą roślinnością), Vulcano (wyspa położona na południu słynąca z błotnych kąpieli). Oprócz tego jest też Stromboli (na północnym zachodzie, z jednymi z najbardziej aktywnych wulkanów w Europie), Panarei (bardzo popularna w okresie letnim) oraz bezludna Basiluzzo.

Wyspy Liparyjskie są naturalnie piękne i mają wspaniały śródziemnomorski klimat, co przyciąga setki tysięcy turystów rocznie.

Ze względu na położenie i niewielką powierzchnie, transport do i między Wyspami Liparyjskimi możliwy jest tylko droga morską. Istnieje wiele połączeń promowych między wyspami a także do i z Sycylią oraz Włochami kontynentalnymi, a ilość rejsów zawsze zostaje zwiększona w sezonie letnim.

Promy z Sycylia do Wyspy Eolskie

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.