Singapur

Jak zarezerwować promy z Singapur do Batam

Singapur oferuje liczne połączenia promowe do Batam. Promy obecnie łączą 2 porty w Singapur z 4 porty w Batam.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 5 Trasy, które są operowane przez 3 firmy promowe w tym Horizon Fast Ferry, Batam Fast Ferry & Majestic Fast Ferry. Najkrótszy rejs trwa około 50 minuty (Harbourfront Centrum do Port Bay).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Singapur do Batam, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Singapur do Batam

Kliknij aby zobaczyć mapę

Singapur - przewodnik:

Czasem opisywana jako mala, czerwona kropka, Singapur jest najmniejszym krajem w Poludniowej Azji.

Mimo swojej wielkosci, Singapur jest tetniacym zyciem miastem kosmopolitycznym, ktory oferuje swiatowej klasy srodowisko, przepelnione przez wysokie budynki i ogrody. Singapur to rowniez wielokulturowosc, ktora zachwyci kazdego.

Populacja Singapuru to troche ponad 5 milionow mieszkancow, co powoduje duza gestosc zaludnienia.

Batam - przewodnik:

Ruchliwa wyspa Batam jest polozona na Riau Archipelago Indonezji.

Lata rozwoju goraczkowego przemyslu strefy wolnego handlu,wyspa staje sie coraz bardziej zatloczona, zapewnia idealne polaczenie biznesu i rozrywki.

Batam jest trzecim najbardziej ruchliwym wejsciem do Indonezji, po Bali i Jakarcie. w zwiazku z bliskoscia do Singapuru, wielu luksusowych hoteli I resortow. Kursow golfu i wolnego od podatku centrow handlowych. Batam stal sie popularnym miejscem dla mieszkancow i turystow takze miedzynarodowych.

Promy plywaja przez caly rok do Batam z Singapuru Harbourfront terminalu promowego center, czyli okolo 12 mil przez Ciesnine Singapuru.

Terminale promowe w Batam Centre i Sekupang sa na terminalu Port Bay jest generalnie jest miejscem dla pasazerow plynacych do Nagoya, centrum wyspy biznesu, podczas gdy terminale Waterfront City i Nongsa sa wykorzystywane glownie przez turystow do Batam.