Horizon Fast Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Horizon Fast Ferry

Horyzont Fast Ferry łączy Harbourfront Centre w Singapurze z terminalem promowym Port Bay na wyspie Batam, Indonezja.

Horyzont Fast Ferry byl znany wczesniej jako Prima Ferries, zmieniajac ich nazwe po przybyciu nowych,szybkich,komfortowych promow.

Horizon oferuje liczne przeprawy codziennie, zazwyczaj dziala od osmej rano i do pol do dziewiatej wieczorem. Z ich hasłem, "Horizon, Twoj komfort". Horyzont odroznia sie od innych operatorow promowych w regionie poprzez innowacyjny, efektywny i ekonomiczny projekt jego Flex Ferries i skupia sie glownie na komforcie ich pasazerow.

Promy Horizon moga pomiescic do 240 pasazerow, w tym glowny poklad w standardowej klasie do 208,na gornym pokladzie w klasie biznes do 30 pasazerow, a takze pomieszczenia dla VIP-ow, ktore moga pomiescic 4 pasazerow.

Pasazerowie w klasie standard znajda przestronne ergonomiczne siedzenia z duza iloscia miejsca na nogi i krzesla ergonomiczne, i oczywiście mila obsluga na pokladzie. Klasa biznes pasazera jest na gornym pokladzie zapewnia komfortowy i spokojny pobyt, nawet gdy prom jest na pelnych obrotach, a VIP room obiecuje wiecej miejsca i prywatnosci.

Pasazerowie podrozujacy w klasie biznes lub w sali VIP dostana rowniez pierwszenstwo wejscia na poklad.

Zobacz Horizon Fast Ferry,ceny i rozkłady jazdy, bilety Horizon Fast Ferry z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Horizon Fast Ferry z alternatywnymi firmami promowymi.

Na pokładzie Horizon Fast Ferry

Horizon Fast Ferry routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.