Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2911 trasach i z 612 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Batam

Indonezyjska wyspa Batam znajduje się w archipelagu Riau około dwanaście mil na południe od Singapuru, pomiędzy wyspami Bintan i Bulan.

Idąc w ślad za Singapurem, Batam szybko przekształciła się w kwitnący, turystyczny nadmorski kurort z luksusowymi hotelami, polami golfowymi, centrami handlowymi oferującymi zakupy w sklepach bezcłowych, nowoczesnym lotniskiem oraz licznymi portami promowymi.

Dotarcie do Batam promem z Singapuru jest niezwykle proste: istnieje wiele połączeń promowych do portów na Batam rozsianych wzdłuż górnej części wyspy. Większość statków odpływa z Singapur Harbourfront Centre na południu, mogą jednak też wypływać z Tanah Merah położonym południowo-wschodnim wybrzeżu Singapuru.

Promy wypływające z Harbourfront wypływają do Batam Centre, Sekupang, Harbour Bay oraz Waterfront, podczas gdy promy z Tanah Merah płyną do Nongsapura na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Przeprawy między tymi portami trwają od pięćdziesięciu do siedemdziesięciu minut.

Wszystkie rejsy obsługiwane są przez szybkie promy, wyposażone w przestronne i komfortowe siedzenia, jak również opcję w klasie biznes dla tych, którzy chcą trochę więcej luksusu.

Szeroka oferta połączeń promowych pozwala na znalezienie jak najbardziej korzystnej opcji.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Batam Fast Ferry
    • Uzyskaj cenę

Batam - Trasy i Porty