Sindo Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sindo Ferry

Operator promowy Sindo Ferry łączy Singapur z licznymi Wyspami Riau w Indonezji.

Firma Sindo Ferry powstala w wyniku nabycia Penguin Ferry Services w 2011 roku i jest obecnie najwiekszym operatorem promowym w Singapurze.

Od ich terminali promowych w Harbourfront Centrum i Tanah Merah, promy plywaja codziennie Sindo Ferries plywa codziennie do Batam w Batam Centrum, Sekupang i Waterfront oraz Tanjung Balai na wyspie Great Karimun i Tanjun Pinang na Bintan Wyspe.

Czesc regionalnej sieci firm rekreacyjnych, Sindo mają ponad 20-letnie doswiadczenie w branzy I dostarczaja najlepsze doswiadczenia podrozy do swoich klientow.

Z ich flota 13 statkow, Sindo maja doskonala reputacje w turystycznej i biznesowej podrozy z jednego z najbardziej zaawansowanych i najbardziej nowoczesnuch promow pasazerskich, regularnie inwestuje w ich istniejece statki, aby uczynic go bardziej wygodnym, ekonomicznym i szybszym od a do b.

Wszystkie promy Sindo sa w pelni certyfikowane i dobrze utrzymane i moge przewozic od 150 do 300 pasazerow, w zaleznosci od statku. Sa one przestronne i posiadaja wygodne fotele.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Sindo Ferry i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Sindo Ferry. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Sindo Ferry routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.