Tanah Merah do Tanjung Pinang Prom

Tanah Merah Tanjung Pinang trasa promowa laczy Singapur z Bintan Wyspa i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Sindo Ferry obsluguje do 5 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny gdy Majestic Fast Ferry serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 2 godz.

To daje 63 przeplyniecia tydzien na trasie Tanah Merah Tanjung Pinang pomiedzy Singapur i Bintan Wyspa. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tanah Merah - Tanjung Pinang Armatorzy Promowi

  • Sindo Ferry
    • 5 Przeprawy Dziennie 2 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Majestic Fast Ferry
    • 4 Przeprawy Dziennie 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tanah Merah Tanjung Pinang

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Tanah Merah Przewodnik

Region Tanah Merah znajduje się we wschodniej części Singapuru i składa się głównie z prywatnych budynków mieszkalnych, lekkich parków przemysłowych i klubów. Ziemia została stworzona w 1970 roku, gdy większość regionów wzgórza były wyrównane i wrzucone do morza. Temasek Szkoła Podstawowa stoi gdzie Tanah Merah Kechil klif kiedyś stał. Na skrzyżowaniu Południowej Bedok Alei i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a na Nowy Upper Changi Road, to miejsce, gdzie wzgórza nagle sie koncza.

Istnieje wiele szlaków komunikacyjnych, które służą przedmieściom regionu, które czynia go dostępnym dla wszystkich. Nowa Górna Changi Road, która biegnie przez dzielnice mieszkalna Tanah Merah, oferuje wiele linii autobusowych.

Obszar ten jest także domem dla terminalu promowego w Tanah Merah z regularnymi usługami na indonezyjskie wyspy Riau.