Tanah Merah do Tanjung Pinang Prom

Tanah Merah Tanjung Pinang polaczenie laczy Singapur z Bintan Wyspa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Sindo Ferry. Polaczenie odbywa sie do 35 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Tanah Merah Tanjung Pinang zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Tanah Merah - Tanjung Pinang Armatorzy Promowi

  • Sindo Ferry
    • 5 Przeprawy Dziennie 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Tanah Merah Tanjung Pinang

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Tanah Merah Przewodnik

Region Tanah Merah znajduje się we wschodniej części Singapuru i składa się głównie z prywatnych budynków mieszkalnych, lekkich parków przemysłowych i klubów. Ziemia została stworzona w 1970 roku, gdy większość regionów wzgórza były wyrównane i wrzucone do morza. Temasek Szkoła Podstawowa stoi gdzie Tanah Merah Kechil klif kiedyś stał. Na skrzyżowaniu Południowej Bedok Alei i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a na Nowy Upper Changi Road, to miejsce, gdzie wzgórza nagle sie koncza.

Istnieje wiele szlaków komunikacyjnych, które służą przedmieściom regionu, które czynia go dostępnym dla wszystkich. Nowa Górna Changi Road, która biegnie przez dzielnice mieszkalna Tanah Merah, oferuje wiele linii autobusowych.

Obszar ten jest także domem dla terminalu promowego w Tanah Merah z regularnymi usługami na indonezyjskie wyspy Riau.