Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3305 trasach i z 674 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Bintan Wyspa

Wyspa Bintan jest częścią archipelagu Riau w Indonezji, który składa się z około trzech tysięcy wysp o różnej wielkości.

Bintan ma tropikalny klimat, a temperatura rzadko spada tam poniżej 21 stopni, za to przez większość roku to około 32 stopnie. Najpopularniejszą porą na zwiedzanie jest okres od kwietnia do września.

Główną atrakcją turystyczną i wspaniałym miejscem na wakacje jest Bintan Resorts, zajmujący północną część Bintan Island, składający się z dziewięciu ośrodków z widokiem na Morze Południowochińskie. Wyspa zadowoli każdy rodzaj turystów. Ma do zaoferowania plażę (gdzie znajdują się hotele międzynarodowych marek), jedne z najlepszych pól golfowych w Azji oraz wspaniałe miejsca zarówno do uprawiania sportów wodnych jak i do relaksu.

Jeśli chcesz dostać się na wyspę promem, port znajduje się po drugiej stronie Cieśniny Singapurskiej, niecałą godzinę drogi od terminalu promowego Tanah Merah. Flota Bintan Resorts składa się z czterech katamaranów, które dopływają do Bandar Bentan Telani w północnej części wyspy, podczas gdy Sindo Ferry oferuje przeprawę do Tanjung Pinang na zachodzie Wyspy Bintan.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Majestic Fast Ferry
    • Uzyskaj cenę
  • Sindo Ferry
    • Uzyskaj cenę
  • Bintan Resort Ferries
    • Uzyskaj cenę

Bintan Wyspa - Trasy i Porty