Prom Tanah Merah do Bandar Bentan Telani

Tanah Merah Bandar Bentan Telani polaczenie laczy Singapur z Bintan Wyspa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Bintan Resort Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Tanah Merah Bandar Bentan Telani zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Tanah Merah - Bandar Bentan Telani

Średnia cena promu Tanah Merah Bandar Bentan Telani

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Tanah Merah - Przewodnik

Region Tanah Merah znajduje się we wschodniej części Singapuru i składa się głównie z prywatnych budynków mieszkalnych, lekkich parków przemysłowych i klubów. Ziemia została stworzona w 1970 roku, gdy większość regionów wzgórza były wyrównane i wrzucone do morza. Temasek Szkoła Podstawowa stoi gdzie Tanah Merah Kechil klif kiedyś stał. Na skrzyżowaniu Południowej Bedok Alei i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a na Nowy Upper Changi Road, to miejsce, gdzie wzgórza nagle sie koncza.

Istnieje wiele szlaków komunikacyjnych, które służą przedmieściom regionu, które czynia go dostępnym dla wszystkich. Nowa Górna Changi Road, która biegnie przez dzielnice mieszkalna Tanah Merah, oferuje wiele linii autobusowych.

Obszar ten jest także domem dla terminalu promowego w Tanah Merah z regularnymi usługami na indonezyjskie wyspy Riau.

Bandar Bentan Telani - Przewodnik

Bandar Bentan Telani znajduje się na zachodnim krańcu Bintan Resorts. Bintan Resorts odnosi się ogólnie do obszaru na północnym wybrzeżu indonezyjskiej wyspy Bintan. Najwięcej turystów przyjeżdża tutaj, aby wylegiwać się na plaży, cieszyć się spa, zagrać w golfa i aby uprawiac rozne sporty wodne. Okolica jest bardzo prorodzinna, który ma pięć prowadzonych niezależnie kurortów wypoczynkowych, czterech pól golfowych, a także szereg obiektów rekreacyjnych i atrakcji znajdujących się w nim. Obszar ten jest oddzielony od reszty Bintan lasami i punktami kontrolnymi.

Wyspa Bintan czy Negeri Segantang Lada jest wyspa w archipelagu Riau w Indonezji. Jest to część prowincji Wyspy Riau, której stolica, Tanjungpinang, leży na południu wyspy i jest główna społecznościa wyspy. Jego region administracyjny przeznaczony jest do Wyspa Bintan Regency, jeden z sześciu regionów administracyjnych prowincji Riau Islands. Miasto Tanjungpinang jest autonomicznym obszarem w Bintan Island.

Trasa z Tanah Merah Ferry Terminal w Singapurze do Bandar Bentan Telani trwa około 45 minut.