COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tanah Merah - Bandar Bentan Telani jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Singapur do Bintan Wyspa.

Przewoźnicy Promowi - Tanah Merah - Bandar Bentan Telani

    • 11 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price

Prom Tanah Merah do Bandar Bentan Telani

Tanah Merah Bandar Bentan Telani polaczenie laczy Singapur z Bintan Wyspa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Bintan Resort Ferries. Polaczenie odbywa sie do 11 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Tanah Merah Bandar Bentan Telani zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Tanah Merah - Przewodnik

Region Tanah Merah znajduje się we wschodniej części Singapuru i składa się głównie z prywatnych budynków mieszkalnych, lekkich parków przemysłowych i klubów. Ziemia została stworzona w 1970 roku, gdy większość regionów wzgórza były wyrównane i wrzucone do morza. Temasek Szkoła Podstawowa stoi gdzie Tanah Merah Kechil klif kiedyś stał. Na skrzyżowaniu Południowej Bedok Alei i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a na Nowy Upper Changi Road, to miejsce, gdzie wzgórza nagle sie koncza.

Istnieje wiele szlaków komunikacyjnych, które służą przedmieściom regionu, które czynia go dostępnym dla wszystkich. Nowa Górna Changi Road, która biegnie przez dzielnice mieszkalna Tanah Merah, oferuje wiele linii autobusowych.

Obszar ten jest także domem dla terminalu promowego w Tanah Merah z regularnymi usługami na indonezyjskie wyspy Riau.


Bandar Bentan Telani - Przewodnik

Bandar Bentan Telani znajduje się na zachodnim krańcu Bintan Resorts. Bintan Resorts odnosi się ogólnie do obszaru na północnym wybrzeżu indonezyjskiej wyspy Bintan. Najwięcej turystów przyjeżdża tutaj, aby wylegiwać się na plaży, cieszyć się spa, zagrać w golfa i aby uprawiac rozne sporty wodne. Okolica jest bardzo prorodzinna, który ma pięć prowadzonych niezależnie kurortów wypoczynkowych, czterech pól golfowych, a także szereg obiektów rekreacyjnych i atrakcji znajdujących się w nim. Obszar ten jest oddzielony od reszty Bintan lasami i punktami kontrolnymi.

Wyspa Bintan czy Negeri Segantang Lada jest wyspa w archipelagu Riau w Indonezji. Jest to część prowincji Wyspy Riau, której stolica, Tanjungpinang, leży na południu wyspy i jest główna społecznościa wyspy. Jego region administracyjny przeznaczony jest do Wyspa Bintan Regency, jeden z sześciu regionów administracyjnych prowincji Riau Islands. Miasto Tanjungpinang jest autonomicznym obszarem w Bintan Island.

Trasa z Tanah Merah Ferry Terminal w Singapurze do Bandar Bentan Telani trwa około 45 minut.