Bintan Resort Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Bintan Resort Ferries

Bintan Resort Ferries ma połączenie promowe pomiędzy Tanah Merah w Singapurze i Bintan Island w Riau Archipelago Indonezji.

Katamarany Bintan Resort Ferries działają przy przelotowej prędkości powyżej 37 węzłów i wyposażone są w wysokiej technologii nawigacji i monitorowania inżynierii systemów w celu zapewnienia sprawnego podróż. Każdy prom Bintan Resorts posiada 300 miejsc siedzących, z których 57 jest opcja Premium - Gold Class. Pasażerowie podróżujący w Emerald klasy moga pominąć kolejkę do odprawy imigracyjnej w dniu przyjazdu w Bintan i specjalnie przypisany personel bedzie dbal o nich.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Bintan Resort Ferries harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.