COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bandar Bentan Telani - Tanah Merah jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Bintan Wyspa do Singapur.

Przewoźnicy Promowi - Bandar Bentan Telani - Tanah Merah

    • 1 Sailing Weekly 1 hour
    • Get price

Prom Bandar Bentan Telani do Tanah Merah

Bandar Bentan Telani Tanah Merah polaczenie laczy Bintan Wyspa z Singapur. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Bintan Resort Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Bandar Bentan Telani Tanah Merah zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Bandar Bentan Telani - Przewodnik

Bintan Resorts odnosi sie ogolnie do obszaru na polnocnym wybrzezu indonezyjskiej wyspy Bintan. Obszar jest bardzo prorodzinny, ktory ma piec niezaleznie prowadzonych osrodkow wypoczynkowych, pol golfowych czterech projektantw, a takze bogate zaplecze rekreacyjne i atrakcje znajdujacych sie w nim. Wiekszosc turystow przyjezdza aby odpoczac i wylegiwac sie na plazy, korzystac ze spa, sportow wodnych oraz zagrac w golfa. Obszar jest oddzielony od reszty Bintan przez geste lasy i punkty kontrolne.

Wyspa Bintan lub Negeri Segantang Lada jest wyspa w Riau archipelagu Indonezji. Jest to czesc prowincji Wyspy Riau, ktorej stolica, Tanjungpinang, lezy na poludniu wyspy i jest glowna spolecznoscia wyspy. Jego region administracyjny przeznaczony jest do Wyspy Bintan Regency, jednej z szesciu regionow administracyjnych prowincji Riau Islands. Miasto Tanjungpinang jest autonomicznym obszarem w Bintan Island.

Wiekszosc podroznych do Bintan Resorts przybywa do Bandar Bentan Telani, ktore znajduje sie na zachodnim krancu z Bintan Resorts od terminalu promowego Tanah Merah w Singapurze. Podroz trwa okolo 45 minut.


Tanah Merah - Przewodnik

Położony we wschodniej części Singapuru, Tanah Merah w dużej mierze obejmują prywatnych budynków mieszkalnych, klubów kraju. Podczas prac melioracyjnych Zaczęło się w roku 1970, większość z nich nadmorskich wzgórz budziło i wrzucili do morza, aby utworzyć obecną East Coast.Wschodnie Wybrzeże Parkway została prawie całkowicie Zbudowane na terenach rekultywowanych.Tanah Merah lokalizacja klifu gdzie Kechil Temasek Szkoła Podstawowa teraz stoi. Nadal można zobaczyć wzgórza Gdzie nagle koniec na skrzyżowaniu Alei 3 Bedok Południowej i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a New Upper Changi Road, na drugim końcu.

Tanah Merah To zdanie Malajski przekłada się dosłownie "czerwonej ziemi". Tanah Merah miał jedenaście lat, pagórkowatym terenie z dwoma wybitnymi Tanah Merah: klify, dużego Besar, Tanah Merah klifie i Kechil, małego urwiska. Drogi prowadzące do Tanah Merah klifów Czy Tanah Merah nazwie Besar Road i Droga Kechil odpowiednio. Imiona pozostają dziś.

Obszar Tanah Merah jest domem do terminalu promowego Z regularnych usług na indonezyjskich wyspach Riau.