Singapore

Porownaj promy z Singapur do Bintan Wyspa

2 ferry routes łączą Singapur i Bintan Wyspa oferując w sumie 23 przepraw w tygodniu. Bintan Resort Ferries oferuje 1 routes, Tanah Merah do Bandar Bentan Telani ktora operuje 11 razy dziennie. Sindo Ferry oferuje 1 routes, Tanah Merah do Tanjung Pinang ktora operuje 9 razy dziennie. Majestic Fast Ferry oferuje 1 routes, Tanah Merah do Tanjung Pinang ktora operuje 3 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Singapur do Bintan Wyspa zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Singapur do Bintan Wyspa

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Singapur do Bintan Wyspa

Singapur - przewodnik:

Czasem opisywana jako mala, czerwona kropka, Singapur jest najmniejszym krajem w Poludniowej Azji.

Mimo swojej wielkosci, Singapur jest tetniacym zyciem miastem kosmopolitycznym, ktory oferuje swiatowej klasy srodowisko, przepelnione przez wysokie budynki i ogrody. Singapur to rowniez wielokulturowosc, ktora zachwyci kazdego.

Populacja Singapuru to troche ponad 5 milionow mieszkancow, co powoduje duza gestosc zaludnienia.

Bintan Wyspa - przewodnik:

Indonezyjską wyspę Bintan można znaleźć wśród Wysp Riau, odzieloną cieśniną od Singapuru.

Wyspa Bintan jest, zaraz po Bali, najbardziej popularnym miejscem w Indonezji, dysponującą wspaniałym zapleczem turystycznym Bintan Resort, składającym się z dziewięciu ośrodków i zajmującym całą północną stronę wyspy.

Zajmujący powierzchnię około trzystu hektarów, Bintan Resorts oferuje dziewicze białe plaże, luksusowe hotele, pola golfowe, światowej klasy obiekty oraz tropikalny klimat.

Większość odwiedzających Bintan, może tu dotrzeć promem z portu Tanah Merah w Singapurze, który dopływa do Bandar Bentan Telani na północy oraz Tanjungpinang na zachodniej stronie wyspy. Rejsy te obsługiwane są przez Bintan Resorts Ferries: rejs do Bentan Telani trwa niecałą godzinę podczas gdy podróż do Tanjungpinang na zachodzie trwa około dwóch godzin.