COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tanah Merah - Batam Centrum jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Singapur do Batam.

Przewoźnicy Promowi - Tanah Merah - Batam Centrum

  • 9 Sailings Weekly 59 min
  • Get price
  • 15 Sailings Weekly 1 hour
  • Get price
  • 4 Sailings Daily 1 hour
  • Get price

Prom Tanah Merah do Batam Centrum

Trasa promowa Tanah Merah Batam Centrum łączy Singapur z Batam i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Majestic Fast Ferry obsługuje swoje połączenia do 9 razy tydzien, Batam Fast Ferry 15 razy tydzien & Sindo Ferry posiada polaczenia do 4 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 52 połączeń promowych tydzien na trasie Tanah Merah Batam Centrum pomiędzy Singapur i Batam.

Tanah Merah - Przewodnik

Region Tanah Merah znajduje się we wschodniej części Singapuru i składa się głównie z prywatnych budynków mieszkalnych, lekkich parków przemysłowych i klubów. Ziemia została stworzona w 1970 roku, gdy większość regionów wzgórza były wyrównane i wrzucone do morza. Temasek Szkoła Podstawowa stoi gdzie Tanah Merah Kechil klif kiedyś stał. Na skrzyżowaniu Południowej Bedok Alei i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a na Nowy Upper Changi Road, to miejsce, gdzie wzgórza nagle sie koncza.

Istnieje wiele szlaków komunikacyjnych, które służą przedmieściom regionu, które czynia go dostępnym dla wszystkich. Nowa Górna Changi Road, która biegnie przez dzielnice mieszkalna Tanah Merah, oferuje wiele linii autobusowych.

Obszar ten jest także domem dla terminalu promowego w Tanah Merah z regularnymi usługami na indonezyjskie wyspy Riau.