Batam Fast Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Batam Fast Ferry

Batam Fast Ferry obsługuje liczne trasy promowe między Singapurem a Wyspą Batam w Indonezji.

Batam Fast Ferry zostal utworzony w polowie lat osiemdziesiątych i rozpoczal dzialalnosc z 2 malych promow pasazerskich duzej predkosci, kazdy jest w stanie pomiescic okolo 60 pasazerow. Teraz z 15 statkami,Batam Fast Ferry oferuje przejazd miedzy6 portami i 4 trasy,zapewniajc wysoki poziom komfortu.

Przejscia duzej predkosci pomiedzy Singapurem i Wyspa Bitnan wahaja sie od zaledwie 45 do 70 minut. Wszystkie promy sa nowoczesne,dobrze wyposazone i oferują luksusowa i przyjemną podroz. Na pokladzie mozna oczekiwac klimatyzowana czesc wypoczynkowa, pokoj VIP, rozrywki i bar z przekaskami i napojami.

Niezaleznie od tego czy podrozujesz w interesach lub biorac urlop na krotka przerwe, Batam Fast Ferry to idealne rozwiązanie,aby odwiedzic Indonezje w kazdej chwili.

Directferries.pl pozwala na porównanie Batam Fast Ferry rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.