Prom Tanah Merah do Nongsapura

Tanah Merah Nongsapura polaczenie laczy Singapur z Batam. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Batam Fast Ferry. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Tanah Merah Nongsapura zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Tanah Merah - Nongsapura

Średnia cena promu Tanah Merah Nongsapura

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Tanah Merah - Przewodnik

Region Tanah Merah znajduje się we wschodniej części Singapuru i składa się głównie z prywatnych budynków mieszkalnych, lekkich parków przemysłowych i klubów. Ziemia została stworzona w 1970 roku, gdy większość regionów wzgórza były wyrównane i wrzucone do morza. Temasek Szkoła Podstawowa stoi gdzie Tanah Merah Kechil klif kiedyś stał. Na skrzyżowaniu Południowej Bedok Alei i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a na Nowy Upper Changi Road, to miejsce, gdzie wzgórza nagle sie koncza.

Istnieje wiele szlaków komunikacyjnych, które służą przedmieściom regionu, które czynia go dostępnym dla wszystkich. Nowa Górna Changi Road, która biegnie przez dzielnice mieszkalna Tanah Merah, oferuje wiele linii autobusowych.

Obszar ten jest także domem dla terminalu promowego w Tanah Merah z regularnymi usługami na indonezyjskie wyspy Riau.