Tanjung Pinang do Tanah Merah Prom

Tanjung Pinang Tanah Merah trasa promowa laczy Bintan Wyspa z Singapur i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Sindo Ferry obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny gdy Majestic Fast Ferry serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 2 godz.

To daje 56 przeplyniecia tydzien na trasie Tanjung Pinang Tanah Merah pomiedzy Bintan Wyspa i Singapur. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tanjung Pinang - Tanah Merah Armatorzy Promowi

  • Sindo Ferry
    • 4 Przeprawy Dziennie 2 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Majestic Fast Ferry
    • 4 Przeprawy Dziennie 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tanjung Pinang Tanah Merah

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Tanah Merah Przewodnik

Położony we wschodniej części Singapuru, Tanah Merah w dużej mierze obejmują prywatnych budynków mieszkalnych, klubów kraju. Podczas prac melioracyjnych Zaczęło się w roku 1970, większość z nich nadmorskich wzgórz budziło i wrzucili do morza, aby utworzyć obecną East Coast.Wschodnie Wybrzeże Parkway została prawie całkowicie Zbudowane na terenach rekultywowanych.Tanah Merah lokalizacja klifu gdzie Kechil Temasek Szkoła Podstawowa teraz stoi. Nadal można zobaczyć wzgórza Gdzie nagle koniec na skrzyżowaniu Alei 3 Bedok Południowej i Upper East Coast Road, na jednym końcu, a New Upper Changi Road, na drugim końcu.

Tanah Merah To zdanie Malajski przekłada się dosłownie "czerwonej ziemi". Tanah Merah miał jedenaście lat, pagórkowatym terenie z dwoma wybitnymi Tanah Merah: klify, dużego Besar, Tanah Merah klifie i Kechil, małego urwiska. Drogi prowadzące do Tanah Merah klifów Czy Tanah Merah nazwie Besar Road i Droga Kechil odpowiednio. Imiona pozostają dziś.

Obszar Tanah Merah jest domem do terminalu promowego Z regularnych usług na indonezyjskich wyspach Riau.