Polska

Jak zarezerwowac promy z Polska do Szwecji

Sa 4 trasy dzialajacych pomiedzy Polska i Szwecja oferujac w sumie 72 przepraw w tygodniu. Stena Line operuje 1 trasa, Gdynia do Karlskrona ktory dziala 3 razy dziennie. TT Line operuje 1 trasa, Swinoujscie do Trelleborg ktory dziala 9 razy w tygodniu. Polferries operuje 2 tras, Swinoujscie do Ystad dziala 3 razy dziennie & Gdansk do Nynashamn okolo 7 razy w tygodniu. Unity Line operuje 1 trasa, Swinoujscie do Ystad ktory dziala 14 razy w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Polska do Szwecji aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Polska do Szwecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Polska do Szwecja

o Polska:

Polska jest częścią światowego rynku turystycznego ze stale rosnącą liczbą odwiedzających, szczególnie po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.
Najpopularniejsze miasta w Polsce to Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Lublin, Toruń oraz historyczny zespół niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych, w tym obozu zagłady na terenie Oświęcimia Auschwitz-Birkenau.
Do najpopularniejszych miejsc do rekreacji należą Pojezierze Mazurskie, wybrzeże Morza Bałtyckiego, Tatry (najwyższe pasmo górskie Karpat), Sudety oraz Puszcza Białowieska. Główne oferty turystyczne Polski składają się z pakietem ze zwiedzaniem w miastach oraz po za miastem pomników historycznych. Polska jest na 14 miejscu spośród krajów europejskich najchętniej odwiedzanym przez turystów.

Polska posiada zróżnicowane środowisko naturalne, które jest stosunkowo odporne na rozwój człowieka. Odwiedzający są przyciągani przez morze na północy, góry na południu wśród najbardziej popularnych miejsc odwiedzanych przez turystów są: Tatry, Orla Perć, Karkonosze, Góry Stołowe, Puszcza Białowieska, Bieszczady, Dunajec, Pojezierze Mazurskie, Kampinoski Park Narodowy i wiele innych.

Polska gościnność jest legendarna, a jedzenie wyśmienite, nic więc dziwnego, że jest ona tak często odwiedzana przez turystów z całego świata.

o Szwecja:

Swecja jest krajem w Skandynawskim w Polnocnej Europie, dzieli zachodnia granice z Norwegia i polnocno-wschodnia z Finlandia.

Jeden z Europejskich liderow z jakoscia zycia, Szwecja jest pieknym krajem pod kazdym wzgledem.Roznorodnosc magicznych krajobrazow jest jednym z jej najwiekszych atutow,od pieknych pol, zamieszkalych przez Laponczykow, do centralnego regionu jeziora i wysokiej energii, modnego kraju inspirowanego stolica Sztokholmu na poludniu.

Historia Vikingow pozostawila swoje slady, ruiny i ogromne kurhany mozesz obejrzec w calym kraju, maja fascynujaca historie,a sredniowieczne miasta i zamki dodaja kolejna warstwe tajemnicy.

Pozdrow do Szwecji promem jest bardzo popularna alternatywa,dzieki polaczeniu z wieloma krajami z Polnocnej Europie i reszta Skandynawii.