Swinoujscie
Malmo
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Swinoujscie Malmo

Swinoujscie Malmo polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Swinoujscie Malmo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Swinoujscie do Malmo?

Czas przeprawy promowej z Swinoujscie do Malmo wynosi około 9h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Swinoujscie do Malmo i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Swinoujscie a Malmo?

Jest 1 operator promowy dla Swinoujscie do Malmo i jest to
  • Finnlines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Swinoujscie do Malmo?

Zarezerwuj promy z Swinoujscie do Malmo poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Swinoujscie - Przewodnik

Polskie miasto i port w Świnoujściu znajduje się na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Zalewu Szczecińskiego, w północno-zachodniej części kraju. Większość miasta jest zbudowana na wyspach Uznam i Wolin, ale także na innych mniejszych wyspach, z których największa jest Karsibór. Niemiecki kurort Ahlbeck na wyspie Uznam jest bliskim sąsiadem Świnoujścia i jest połączone drogą i promenadą, która ma 12 km długości.

Ciekawe zabytki w mieście to Muzeum Połowów Dalekomorskich, które znajduje się w dawnym ratuszu. Eksponaty muzealne zawierają historię rybołówstwa morskiego, morskich zwierząt, miasta i jego okolic oraz starego sprzętu nawigacyjnego. Również w mieście jest fort Anioła, który został wybudowany w latach 1845 i 1858 i jest repliką Mauzoleum Hadriana w Rzymie. Koncerty i wystawy odbywają się w Forcie Zachodnim, który został wybudowany w latach 1843/63. Fort został zmodernizowany kilka razy w przeszłości, i po II wojnie światowej do 1962 roku był siedzibą Armii Czerwonej.

Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, z regularnymi połączeniami do miejsc w Danii i Szwecji.


Malmo - Przewodnik

Szwedzki miasto sercu Malmö opiera się na Starym Mieście, który jest znany jako Gamla Staden i otoczony jest malowniczym kanałem. W ramach Malmö Gamla Stan trzy znaczące kwadraty, duży plac (Rynek w Sztokholmie), mały plac (Lilla Torg) oraz Gustav Adolfs kwadratowe (Gustav Adolfs Torg), które są również bardzo blisko siebie, w otoczeniu ciekawych sklepów i atrakcyjnych restauracji , Jednym z najbardziej znanych zabytków w mieście jest Zamek Malmo, który jest znany z mieszkańcami, jak Malmöhus Slott i jeden atrakcją turystyczną nie do pominięcia, pochodzi z 15 wieku.Ratusz (Radhuset) jest również bardzo ważne, budynek z widokiem na Stortorget. Coś zupełnie innego i bardzo przyciągające wzrok w Malmo Turning Torso, najwyższych wszystkich budynków w Skandynawii, a prawdopodobnie najbardziej dziwaczne. Malmo jest dobrze przygotowana do zwiedzania innych części Szwecji, z wielu turystów decyduje się cieszyć wycieczki poza miasto.

Z portu w Malmo odpływają promy do Travemunde w Niemczech.


Swinoujscie do Malmo Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Finnlines 21:30 06:30 9 godziny Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.