Swinoujscie do Trelleborg Prom

Swinoujscie Trelleborg polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 9 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Swinoujscie Trelleborg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Swinoujscie - Trelleborg Armatorzy Promowi

 • TT Line
  • 9 przeprawy w tygodniu 5 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Swinoujscie Trelleborg

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Swinoujscie Trelleborg to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Swinoujscie - Trelleborg Prom

 • "Świetna podróż"

  Kajuta jest mała, ale czysta i funkcjonalnie urządzona. Różnorodne śniadanie w przestronnej restauracji zaspokoi nawet najbardziej wybredne podniebienie. Kawa była niestety tylko rozpuszczalna, ale jednak smaczna.

  Robert płynął na trasie Swinoujscie Trelleborg z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam, ale"

  Generalnie ok, to co należałoby poprawić to czystość ( w mojej kajucie nie był opróżniony śmietnik, przytkane sitko odpływowe w kabinie prysznicowej )

  Ryszard płynął na trasie Swinoujscie Trelleborg z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam."

  Jestem bardzo zadowolony z rejsu,polecam wszystkim.

  Zbigniew płynął na trasie Swinoujscie Trelleborg z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia dla TTLine"

  dobra obsługa atrakcyjna cena polecam

  Opinia anonimowa płynął na trasie Swinoujscie Trelleborg z TT Line na statku Nils Dacke

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Swinoujscie Przewodnik

Polskie miasto i port w Świnoujściu znajduje się na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i Zalewu Szczecińskiego, w północno-zachodniej części kraju. Większość miasta jest zbudowana na wyspach Uznam i Wolin, ale także na innych mniejszych wyspach, z których największa jest Karsibór. Niemiecki kurort Ahlbeck na wyspie Uznam jest bliskim sąsiadem Świnoujścia i jest połączone droga i promenada, która ma 12 km długości.

Ciekawe zabytki w mieście to Muzeum Połowy Dalekomorskich, które znajduje się w dawnym ratuszu. Eksponaty muzealne zawieraja historię rybołówstwa morskiego, morskich zwierząt, miasta i jego okolic oraz starego sprzętu nawigacyjnego. Również w mieście jest fort Anioła, który został wybudowany w latach 1845 i 1858 i jest repliką Mauzoleum Hadriana w Rzymie. Koncerty i wystawy odbywają się w Forcie Zachodnim, który został wybudowany w latach 1843/63. Fort został zmodernizowany kilka razy w przeszłości, i po II wojnie światowej do 1962 roku był siedzibą Armii Czerwonej.

Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, z regularnymi połączeniami do miejsc w Danii i Szwecji.

Trelleborg Przewodnik

Trelleborg jest najdalej na południe w Szwecji i może prześledzić swoja historię z powrotem do 13 wieku, kiedy miasto zostało przedstawione jako prezent ślubny od duńskiej rodziny królewskiej do szwedzkiego księcia Waldemara. Duńczycy następnie odzyskali miasto aż 1658, kiedy przeszlo z powrotem do szwedzkiego panowania. Trelleborg jest często odwiedzane przez ludzi podróżujących ze Szwecji do Niemiec ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lubeka - Travemünde w Niemczech. Te promy żeglarstwo rozpoczął w 1897 roku z linii Sassnitz;Trasa do Travemünde powstała w roku 1962, podczas gdy linia do byłego NRD miasta Rostock został otwarty po upadku muru berlińskiego w 1989 roku promy wykonania zarówno pasażerów na trasach jednodniowych wakacjach, samochody z rodziny, i ciężki ciężarówki na drodze przez Europę. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.