Northlink Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Northlink Ferries

Northlink Ferries łączy Szkocję z wyspami Orkady i Szetlandy.

Northlink Ferries 363 dni w ciągu roku świadczy usługi Lifeline na Wyspy Północne i turystów wszystkich podróżujących Northlink Ferries

Teraz obsługiwane przez Serco, NorthLink Ferries ma wspaniale promy, zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu i przekracza wszystkie najnowsze wymogi bezpieczeństwa.

Twoja podróż morska z Northlink będzie bezpieczna, luksusowa i przyjemna .Częstotliwość Northlink Ferries i czas żeglowania został starannie przygotowany dla wygody, aby podróż do północnych wysp byla bardziej prosta i przyjemne.

Zwykle Northlink Ferries są zaprojektowane z myślą o komforcie, z dobrze wyposażonymi salami i barami, punktami gastronomicznymi i menu, zawierające rozmaite produkty islandzkie i lokalne szkockie produktów. Statki wyposażone sa również w punkt sprzedazy, rozrywki i komfortowe zakwaterowanie w kabinie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Northlink Ferries harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.